Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

J. Toorop, Vissersvrouwen op de kade
Resultaat: 950 EUR

Jan Toorop. 1904. 1858 - 1928. Vissersvrouwen op de kade. Potlood op papier. Afmeting: H 15,5 x B 15 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands kerkinterieur
Resultaat: 425 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands kerkinterieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 16 cm. In goede staat.

Jan Holtrop, Graan oogsten.
Resultaat: 1.200 EUR

Jan holtrop. 1917 - 1995.Boeren bij paard en wagen graan aan het oogsten. Olieverf op linnen. Afmeting: 51x 81 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie
Resultaat: 275 EUR

Theo Wolvecamp. 1992. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.

E. Houbolt, Religieuze voorstelling
Resultaat: 200 EUR

Edouard Houbolt, 1935. 1885 - 1954. Religieuze voorstelling met figuren bij kaarslicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 124 x 180 cm. In goede staat.

17e-18e Eeuwse gravure van musketier
Resultaat: 170 EUR

17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure van een musketier. Gravure op papier. Afmeting: H 26,5 x B 18,5 cm. In goede staat.

H. van Meegeren, Religieuze figuren voorstelling
Resultaat: 350 EUR

H. van Meegeren. 1889 - 1947. Religieuze figuren voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 62 cm. In goede staat.

C. Apostool, Landschap met huis en figuren
Resultaat: 400 EUR

C. Apostool. 1762 - 1844. Verso. Sepia. 19e Eeuw. Landschap met oereik, huis en figuren. Sepia op papier. Afmeting: H 32 x B 43 cm. In goede staat.

Otto Eerelman, Windhond
Resultaat: 225 EUR

Otto Eerelman. 1839 - 1926. Windhond. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.

Monogram C.V. , Wilde bloemen
Resultaat: 100 EUR

Monogram C.V. Circa 1940. Wilde bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Herenportret
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Russische School. Heren portret. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 21 cm. In goede staat.

Otto Eerelman, Studie tekeningen
Resultaat: 160 EUR

Otto Eerelman. 1839 - 1926. Studie tekeningen van paarden. Houtskool op papier. Afmeting: H 31 x B 49 cm. In goede staat.

S. Robertson, Portret
Resultaat: 275 EUR

Suze Robertson. Amsterdamse joffer. Meisjes portret. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Schipholt bos Glanerbrug
Resultaat: 900 EUR

Klaas Bernink. 1974. 1913 - 1996. Schipholt bos Glanerbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Strandgezicht met vissersvolk
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Strandgezicht met vissersvolk en boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.

H. van Langen, Boerenvrouw bij schouw
Resultaat: 70 EUR

H. van Langen. 1874 - 1964. Boerenvrouw bij schouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In redelijk/goede staat.

A.J. Gerritsen, Schaapskooi met herder en schapen
Resultaat: 80 EUR

A.J. Gerritsen. Circa 1930. Schaapskooi met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Toegeschreven aan Harry Maas, Meisje met hoofddoek
Resultaat: 375 EUR

Toegeschreven aan Harry Maas. Monogram rechtsboven. 1906 - 1982. Meisje met hoofddoek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis
Resultaat: 50 EUR

Gerrit Stegeman. 1858 - 1940. Bosgezicht met landhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.

Henk Bijlaert, Boeren dorpsgezicht
Resultaat: 60 EUR

Henk Bijlaert. Circa 1930. Boeren dorpsgezicht met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Joodse man drinkt thee
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Joodse man drinkt thee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stilleven
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Stilleven naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 46 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Portret jachthond
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Portret jachthond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 23 cm. In goede staat.

J. Lammers, Stilleven met gemberpot
Resultaat: 100 EUR

J. Lammers. Circa 1900. Stilleven met gemberpot en bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.