Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Joodse man drinkt thee
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Joodse man drinkt thee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

2x Reclame bord
Resultaat: 70 EUR

Twee oude/antieke reclameborden. Duitsland. Eén maal emaille, Notar, circa 1960 - 1970. Eén maal porselein, Porzellan Schildermalerei, circa 1920. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 70 EUR

Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Pfeilkreuz tafelklok, 1890
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten Pfeilkreuz Gründerzeit tafelklok. Circa 1890. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 100 x 160 cm.
Resultaat: 70 EUR

Perzisch kleed in aardetinten, fijn getekend met floraal decor. Afmeting: 100 x 160 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 150 x 113 cm.
Resultaat: 70 EUR

Oud Perzisch kleed in de kleurstelling zalm/blauw/zwart/creme. Afmeting: 150 x 113 cm. In goede staat.

Chinese melk en bloed vaas
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen melk en bloed vaas. Met gevogelte in bos/Foo-honden koppen decor. Beschadigd. Afmeting: H 30 x ø 11 cm. In matige staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén octagonale schotel met floraal decor. Eén porseleinen pot met floraal decor. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.

Antieke Japanse jardinaire
Resultaat: 70 EUR

Antieke Japanse Satsuma porseleinen jardiniere met Samurai krijgers in landschap decor + vogels op bloesemtakken. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 19 x 14 cm. In goede staat.

2 Zilveren servetbanden, Jugendstil
Resultaat: 70 EUR

Twee ronde zilveren servetbanden, 800/000, Jugendstil, versierd met floraal decor en een cartouche. MT.: Jacob Grimminger Schwabisch Gmund. ø 4,7x4cm. Totaal ca 40,6 gram.

3 Zilveren sieraden met granaat
Resultaat: 70 EUR

Drie zilveren sieraden met granaat. Een ring met ovale granaat in een parelrand, een choker met floraal gevormde schakels met granaathangertjes en een paar oorhangers met granaat. Totaal ca 18 gram

Zilveren armband en broche met barnsteen
Resultaat: 70 EUR

Zilveren broche en armband met barnsteen. Armband, verguld, met 6 ovale schakels bezet met een ronde cabouchon barnsteen, voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 19 mm, lengte 18,5cm. En een...

W. Burger, Twee figuren aan het wijnproeven
Resultaat: 70 EUR

W. Burger. 21e Eeuw. Twee figuren aan het wijnproeven. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Strandgezicht met vissersvolk
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Strandgezicht met vissersvolk en boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.

3x Antieke dekseldozen
Resultaat: 70 EUR

Drie 19e eeuwse houten dekseldozen. Twee keer mahonie met bandintarsia + sleutels. Eén maal notenhout met mozaïek intarsia + sleutel. Afmeting: 15 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke haardvoorzet (messing)
Resultaat: 70 EUR

Antieke messing historisme Neo Renaissance haardvoorzet met fratz en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 110 x 12 x 45 cm. In goede staat.

Zeldzame spuitwaterfles, 1930
Resultaat: 70 EUR

Zeldzame Hollandse soda spuitfles. Firma J. Pieneman, Jerusalemsteeg Utrecht. Circa 1930. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Antieke cachépot
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollandse kopergeslagen cachépot met molenlandschap en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 17 x ø 27 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met maanstand, datum en wekker. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Antieke paardjesregulateur, 1890
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse paardjesregulateur. Circa 1890. Afmeting: 101 cm. In goede staat.

Engelse hangoor tafel, 1900
Resultaat: 70 EUR

Engelse eikenhouten hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 75 x 63 x 60 cm. In goede staat.

Theekastje, 1915
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas en afneembaar tablet. Circa 1915. Afmeting: 79 x 65 x 45 cm. In zeer goede staat.

Antiek theekastje, 1915
Resultaat: 70 EUR

Antiek eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas en deurtje. Met afneembaar blad. Circa 1915. Afmeting: 75 x 40 x 60 cm. In goede staat.

Duitse kist, 1830
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Duitse beschilderde kist met origineel slot. Circa 1830. Afmeting: 45 x 102 x 60 cm. In goede staat.