Ongesigneerd. Circa 1930. Joodse man drinkt thee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke reclameborden. Duitsland. Eén maal emaille, Notar, circa 1960 - 1970. Eén maal porselein, Porzellan Schildermalerei, circa 1920. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.
Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Pfeilkreuz Gründerzeit tafelklok. Circa 1890. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Perzisch kleed in aardetinten, fijn getekend met floraal decor. Afmeting: 100 x 160 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed in de kleurstelling zalm/blauw/zwart/creme. Afmeting: 150 x 113 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen melk en bloed vaas. Met gevogelte in bos/Foo-honden koppen decor. Beschadigd. Afmeting: H 30 x ø 11 cm. In matige staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén octagonale schotel met floraal decor. Eén porseleinen pot met floraal decor. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma porseleinen jardiniere met Samurai krijgers in landschap decor + vogels op bloesemtakken. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 19 x 14 cm. In goede staat.
Twee ronde zilveren servetbanden, 800/000, Jugendstil, versierd met floraal decor en een cartouche. MT.: Jacob Grimminger Schwabisch Gmund. ø 4,7x4cm. Totaal ca 40,6 gram.
Drie zilveren sieraden met granaat. Een ring met ovale granaat in een parelrand, een choker met floraal gevormde schakels met granaathangertjes en een paar oorhangers met granaat. Totaal ca 18 gram
Zilveren broche en armband met barnsteen. Armband, verguld, met 6 ovale schakels bezet met een ronde cabouchon barnsteen, voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 19 mm, lengte 18,5cm. En een...
W. Burger. 21e Eeuw. Twee figuren aan het wijnproeven. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Strandgezicht met vissersvolk en boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse houten dekseldozen. Twee keer mahonie met bandintarsia + sleutels. Eén maal notenhout met mozaïek intarsia + sleutel. Afmeting: 15 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke messing historisme Neo Renaissance haardvoorzet met fratz en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 110 x 12 x 45 cm. In goede staat.
Zeldzame Hollandse soda spuitfles. Firma J. Pieneman, Jerusalemsteeg Utrecht. Circa 1930. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse kopergeslagen cachépot met molenlandschap en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 17 x ø 27 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand, datum en wekker. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Antieke Duitse paardjesregulateur. Circa 1890. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 75 x 63 x 60 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas en afneembaar tablet. Circa 1915. Afmeting: 79 x 65 x 45 cm. In zeer goede staat.
Antiek eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas en deurtje. Met afneembaar blad. Circa 1915. Afmeting: 75 x 40 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse beschilderde kist met origineel slot. Circa 1830. Afmeting: 45 x 102 x 60 cm. In goede staat.