Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke offergeldkist
Resultaat: 70 EUR

Vroeg 19e eeuwse smeedijzeren kerkelijke offerkist met heilig kruis. Sleutel mist. Afmeting: 25 x 27 x 21 cm. Verder in goede staat.

Porseleinen Volkstedt figuur
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Duitse Volkstedt porseleinen figuur. Man plukt bloemen voor vrouw in 18e eeuwse klederdracht. Waaier vrouw afgebroken, pink vrouw mist. Afmeting: 16 x 15 x 9 cm. In redelijke staat.

3-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 70 EUR

3-Delig Delfts Jugendstil keramieken kaststel met landschappen decors. Circa 1915. Eén oorvaas haarlijn. Afmeting: 32 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke terracotta reliëf tegel
Resultaat: 70 EUR

Antieke religieuze terracotta reliëf tegel. Jezus bij vrouw met waterput. Circa 1880. Monogram P.W. Afmeting: 40 x 42 x 6 cm. In goede staat.

Keramieken figurengroep in 18e eeuwse klederdracht
Resultaat: 70 EUR

Keramieken figurengroep. Man met luit op bank naast vrouw, in 18e eeuwse kledij. Genummerd. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 23 x 17 cm. In goede staat.

3x Antiek Perzisch aardewerk
Resultaat: 70 EUR

Drie delen antiek Perzisch aardewerk. Bestaande uit: Twee vaasjes, waarvan één met randschade. Eén zalfdoosje. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse Franse figuren
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen figuren. Handbeschilderd en met goud decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari schotel ø 36 cm.
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse porseleinen Imari sierschotel met floraal decor. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.

6x Antieke Chinese/Japanse? borden
Resultaat: 70 EUR

Zes antieke Chinees/Japans? porseleinen borden met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 18,2 cm. In goede staat.

Bronzen bel
Resultaat: 74 EUR

Renaissance-stijl bronzen bel met engelen en rondom apostelen decor. Afmeting: H 17 x ø 10 cm. In goede staat.

Chinees trekpotje
Resultaat: 74 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 11,5 x 16 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Marmeren buste, J. Aurili
Resultaat: 75 EUR

J. Aurili. Marmeren dames buste. 1834 - 1914. Chip. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.

Brede double armband
Resultaat: 75 EUR

Brede double armband, 27 mm, voorzien van pennen. De schakels hebben een spiraalvormige gekretste bewerking. Voorzien van bakslot met veiligheid. 19,5 cm. In goede staat

Zilveren bonbonschaal
Resultaat: 75 EUR

Zilveren bonbonschaaltje, 833/000, rond gezaagd model in biedermeier stijl met beugel. Voorzien van een kunststof blauw binnenbakje. ø11x12cm. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, jl.: W: 1931. I...

Gouden oorknoppen granaat
Resultaat: 75 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, ronde oorknoppen met een zetkast in de vorm van een bloem bezet met een granaat. ø oorknop 8 mm. ca 2,3 gram. In goede staat

Parelmoer lepeldoos met zilveren lepels
Resultaat: 75 EUR

Parelmoeren lepeldoos gevuld met 6 zilveren lepels, 835/000, met puntbak en bokkepoot. 8,5 cm. totaal ca 32 gram. 15,5x8x4cm. Doosje is voorzien van zichtbare restauratie plekken.

2 Paar gouden oorknoppen
Resultaat: 75 EUR

Twee paar geelgouden oorstekers, 585/000, een paar ronde oorknoppen, ø 9mm, met gekrulde bewerking en een paar kleine ronde oorknoppen, ø 6mm, met een getorste rand en bezet met een granaat. totaal ...

Armband met zonnensteen en gouden slot
Resultaat: 75 EUR

Armband met 2 rijen gefacetteerde zonnenstenen, ø 5mm, bevestigd aan een ronde geelgouden sluiting, 585/000, met bewerking en een ronde bloedkoraal. ø slot 13 mm. lengte 19 cm. In goede staat

Onduid.gesign., Officier met sabel
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. L.D.G. Bragilé? Officier met sabel. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 23 cm. In goede staat.

Majolica jardinaire
Resultaat: 75 EUR

Antieke jardiniere met Majolica tegels. Circa 1910. Eikenhout en zinken plantenbak. Afmeting: 24 x 34 x 20 cm. In zeer goede staat.

Glazen petroleumlamp
Resultaat: 75 EUR

Antieke blauw-glazen petroleumlamp met floraal/goud/emaille decor. Circa 1910. Afmeting: H 50 x ø 23 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Atleet
Resultaat: 75 EUR

Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Mannelijke atleet. Geplaatst op een marmeren basement. Mist iets in de hand. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.

2x Japanse/Chinese borden
Resultaat: 75 EUR

Twee maal China/Japan. Eén grote 18e eeuwse Chinese schotel, Imari, chip. Eén Japanse Arita schotel, gelijmd. Afmeting: ø 28 - 33 cm. In redelijk/matige staat.

2x Chinese papborden
Resultaat: 75 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden. Eén maal met vaas decor, blauw-wit, minimale chip. Eén maal Familie Rose, floraal decor. Afmeting: ø 16,7 - 16,8 cm. In goede staat.