Vroeg 19e eeuwse smeedijzeren kerkelijke offerkist met heilig kruis. Sleutel mist. Afmeting: 25 x 27 x 21 cm. Verder in goede staat.
19e Eeuwse Duitse Volkstedt porseleinen figuur. Man plukt bloemen voor vrouw in 18e eeuwse klederdracht. Waaier vrouw afgebroken, pink vrouw mist. Afmeting: 16 x 15 x 9 cm. In redelijke staat.
3-Delig Delfts Jugendstil keramieken kaststel met landschappen decors. Circa 1915. Eén oorvaas haarlijn. Afmeting: 32 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke religieuze terracotta reliëf tegel. Jezus bij vrouw met waterput. Circa 1880. Monogram P.W. Afmeting: 40 x 42 x 6 cm. In goede staat.
Keramieken figurengroep. Man met luit op bank naast vrouw, in 18e eeuwse kledij. Genummerd. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 23 x 17 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Perzisch aardewerk. Bestaande uit: Twee vaasjes, waarvan één met randschade. Eén zalfdoosje. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen figuren. Handbeschilderd en met goud decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse porseleinen Imari sierschotel met floraal decor. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees/Japans? porseleinen borden met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 18,2 cm. In goede staat.
Renaissance-stijl bronzen bel met engelen en rondom apostelen decor. Afmeting: H 17 x ø 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 11,5 x 16 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
J. Aurili. Marmeren dames buste. 1834 - 1914. Chip. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.
Brede double armband, 27 mm, voorzien van pennen. De schakels hebben een spiraalvormige gekretste bewerking. Voorzien van bakslot met veiligheid. 19,5 cm. In goede staat
Zilveren bonbonschaaltje, 833/000, rond gezaagd model in biedermeier stijl met beugel. Voorzien van een kunststof blauw binnenbakje. ø11x12cm. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, jl.: W: 1931. I...
Geelgouden oorstekers, 585/000, ronde oorknoppen met een zetkast in de vorm van een bloem bezet met een granaat. ø oorknop 8 mm. ca 2,3 gram. In goede staat
Parelmoeren lepeldoos gevuld met 6 zilveren lepels, 835/000, met puntbak en bokkepoot. 8,5 cm. totaal ca 32 gram. 15,5x8x4cm. Doosje is voorzien van zichtbare restauratie plekken.
Twee paar geelgouden oorstekers, 585/000, een paar ronde oorknoppen, ø 9mm, met gekrulde bewerking en een paar kleine ronde oorknoppen, ø 6mm, met een getorste rand en bezet met een granaat. totaal ...
Armband met 2 rijen gefacetteerde zonnenstenen, ø 5mm, bevestigd aan een ronde geelgouden sluiting, 585/000, met bewerking en een ronde bloedkoraal. ø slot 13 mm. lengte 19 cm. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd. L.D.G. Bragilé? Officier met sabel. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 23 cm. In goede staat.
Antieke jardiniere met Majolica tegels. Circa 1910. Eikenhout en zinken plantenbak. Afmeting: 24 x 34 x 20 cm. In zeer goede staat.
Antieke blauw-glazen petroleumlamp met floraal/goud/emaille decor. Circa 1910. Afmeting: H 50 x ø 23 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Mannelijke atleet. Geplaatst op een marmeren basement. Mist iets in de hand. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.
Twee maal China/Japan. Eén grote 18e eeuwse Chinese schotel, Imari, chip. Eén Japanse Arita schotel, gelijmd. Afmeting: ø 28 - 33 cm. In redelijk/matige staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden. Eén maal met vaas decor, blauw-wit, minimale chip. Eén maal Familie Rose, floraal decor. Afmeting: ø 16,7 - 16,8 cm. In goede staat.