Antieke koud beschilderde mysterieuze klok. Schwung pendel Uhr. R. Aurili. Compositie metaal. Met origineel Junghans uurwerk. Craquele + beschadiging wijzerplaat. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Engelse vurenhouten hoodklok met wekkerwerk. Ankergang. Joh. Fiaston Detworth. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse messing Capucine reiswekker met echappement. Gesigneerd Fauriat. Klok loopt, wekker defect. Eén deurtje mist. Twee torentjes weg. Afmeting: 20 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse Louis Seize astronomische vaaspendule met leeuwenkoppen. Vuurverguld en gepatineerd brons. Achtdaags stil uurwerk met touwtjesslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Oude Duitse Schwarzwalder klok. Halfuur-slag op bel. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit staande klok met pannendakje en ongemerkt uurwerk. Weekloper-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 235 x 60 x 30 cm. In goede staat.
Twee antieke klokken. Bestaande uit: Zinken wekker, wijzer mist, circa 1900. Franse eikenhouten tafelklok, enchappement. Circa 1920. Functies niet getest. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat...
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder schilderij-klok. Achter-glas voorstelling. Geornamenteerde lijst. Circa 1860. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder klok met schotelvormige wijzerplaat. Circa 1840. Afmeting: 38 x 27 x 18 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten tafelklok met plated messing wijzerplaat. Circa 1920. Halfuur-slag op gongspiraal. Functie niet getest. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Franse messing reiswekkers. Circa 1900 - 1920. Moeten worden nagekeken. Afmeting: H 9 - 12 cm. In goede staat.
Drie-delig zwaar 19e eeuws Frans okerkleurig klokkenstel. Circa 1870. Second Empire. Met compositie metaal en brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 - 51 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse gepolychromeerde tafelklok met halfuur-slag, maanstand en veerslinger. Voorzien van bronzen versieringen. Japy Freres. Afmeting: 25 x 13 x 10 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten Charles Dix thermometer-pendule met florale intarsia en plated wijzerplaat. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 cm. In zeer goede st...
Antieke 19e eeuwse Franse Circle Tournant klok van marmer en verguld brons. Met amor. Circa 1880. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Perfecte vuurvergulde bronzen Empire pendule. Lectura met marmeren basement. Door Barbier Rue Greneta No. 31 a Paris. Afmeting: 34 x 30 x 12 cm. In goede staat.
Zeldzame Schwarzwalder klok met vrijmetselaarsteken en schotelvormige wijzerplaat. Houtgepint. Halfuur-slag op gongspiraal. Functies niet getest. Geen slinger/gewichten. Afmeting: 37 x 25 x 17 cm. In ...
Franse-stijl tafelklok met wortelnoten effect. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten schoolklok met messing wijzerplaat omranding. Circa 1900. Afmeting: ø 38 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met bewegende vadertje tijd (automaat). Achtdaags-uurwerk met datum en seconden aanduiding. Gesigneerd Costen Kirkham. Afmeting: H 217 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met achtdaags-uurwerk, datum en seconden aanduiding. Mooie gave beschilderde wijzerplaat. Afmeting: H 218 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Junghans tafelklok met maanstand. Circa 1920. Naar 18e eeuws Engels voorbeeld van een bracket klok. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Smeedijzeren gehamerde Art Deco tafelklok met elektrisch uurwerk. Circa 1940. Afmeting: 22 x 34 x 8 cm. In goede staat.