Twee Italiaanse Murano glazen schalen. Blauw-rood en paars-geel. Ontwerp Flavio Poli. 50er - 60er Jaren. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
Groot rood-roze Franse persglazen Art Nouveau vaas met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: H 31 x ø 22 cm. In goede staat.
Groot glazen Murano-stijl paard. In de kleur bruin. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 37 x 22 cm. In goede staat.
Drie kristallen dekseldozen met vernikkelde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.
Twee antieke kristallen karaffen. Eén maal met amandel slijpsel. Eén maal met floraal facet slijpsel. Afmeting: H 21 - H 26 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: Geëtst glas 1844, Kasteel Warmbrunn in landschap decor. Karaf, circa 1900. Karaf, 20e eeuw. Afmeting: 16 - 38 cm. In goede staat.
Kavel divers Swarovski in goede staat en in originele dozen waaronder: vlinder op blad (192920), egel groot (013288), Waterjuffer (190264), 1x Hertje (235045), 1x Tafelbel klein (013916) en display (6...
Swarovski jaarstuk 1990 "Lead me" (153850). Voorstellend moeder en kind-dolfijn op golf. 12cm. In goede staat en met originele doos
Grote Gallé-stijl glazen vaas met vliegende duiven in landschap. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Picasso-stijl hoge koud beschilderde glazen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x ø 15 cm. In goede staat.
Zeer grote Murano-stijl glazen vis in de kleur roze/transparant. 21e Eeuw. Afmeting: 70 x 13 x 24 cm. In goede staat.
Drie Boheemse kristalglazen manden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Moderne glasfusing vaas. 21e Eeuw. Afmeting: 32,5 x ø 14 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek kristal. Circa 1900. Bestaande uit twaalf delen. Onder andere: Bowlpot + onderschaal. Negen karaffen. Comfoor. Asbak, gelijmd. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 14 - 34 cm. In rede...
Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antieke kobalt blauwe Boheems kristallen facet geslepen schaal. Afmeting: 5 x ø 24 cm. In goede staat.
Swarosvski Columbine jaarstuk 2000 uit de serie Masquerade. Uitgevoerd in helder kristal met gematteerde nek, armen en hoofd. In de linkerhand een masker van geel kristal 21,5x10,5cm. In originele doo...
Twee delen Swarovski in goede staat met originele dozen: 1x draak met display (238202, Crystal Zodiacs) uitgevoerd in helder kristal met ogen van light Topaz 15x8,2cm. en 1x Arabisch volbloed (221609)...
Twee antieke opaline glazen vazen met goudomranding. Circa 1900. Afmeting: H 30 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee antieke Boheems kristalglazen vazen met floraal/ranken/goud decor. Julius Mühlhaus & Co. Circa 1910. Enkele chips. Afmeting: H 21 x ø 10 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse glazen schaal met bladgoud en floraal decor. Minimale chip. Afmeting: 5 - ø 28 cm. In goede staat.
Zeer grote Boheems kristallen facet geslepen bowlpot met sleef. 21e Eeuw. Afmeting: 48 x ø 28 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse kristallen glazen met figuren/ranken en goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse blauw glazen dekseldoos met goudkleurige florale decors. Mogelijk Moser. Haarlijn in bodem. Afmeting: 10 x 12,5 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.