Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
285 Resultaten
Kavel: 4000

Kapitale kussenkast

Resultaat: 1.900 EUR

Kapitale 18e - 19e eeuwse Hollandse palissanderhouten Renaissance kussenkast met volle zuilen en geeboniseerde lijsten, cherubijnkoppen en ranken. Met achter de linker deur een geheim vak met lades. L...


Kavel: 4001

18e Eeuwse Barok commode

Startprijs 850 EUR

18e Eeuwse Duitse notenhouten gebogen Barok commode met originele sloten. Beslag vervangen. Verder in originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 104 x 115 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 4002

17e Eeuwse Italiaanse klepbank

Resultaat: 1.200 EUR

17e Eeuwse Italiaanse houtgestoken notenhouten Renaissance klepbank met putti, mascaronen (fratzen) en leeuwen voorstellingen. Afmeting: 115 x 159 x 56 cm. In zeer goede originele staat.


Kavel: 4003

Louis Seize vitrine opzetkast, 1780

Startprijs 1.200 EUR

Duitse notenhouten Louis Seize vitrine opzetkast. Marquetterie gelegd met bandintarsia. Gepolitoerd. Circa 1780. Afmeting: 202 x 127 x 61 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4004

Secretaire

Resultaat: 2.000 EUR

Duitse notenhouten Biedermeier secretaire met volle zuilen en marquetterie ingelegd nest. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 157 x 110 x 56 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4005

Zeldzaam Spaans/Italiaans? reiskabinet

Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzaam Spaans/Italiaans? Renaissance reiskabinet met vele lades achter het deurtje. 'Cabinet de voyage'. Origineel beslag en sloten. Circa 1650 - 1700. Palissander met ebbenhout gefineerd. Dik finee...


Kavel: 4006

17e Eeuwse Renaissance kast

Startprijs 2.500 EUR

Zeldzame 17e eeuwse vlaamse eikenhouten renaissance beeldenkast in goede originele staat met prachtig snijwerk. Halve korintische zuilen,ranken, beelden, Leeuwekoppen. Kast heeft een mooie patina is t...


Kavel: 4007

Mahonie Empire secretaire, 1820

Resultaat: 400 EUR

Antiek gerestaureerd mahoniehouten Empire secretaire met volle zuilen, messing capitellen. Mooi binnenleven. Afmeting: 153 x 97 x 52 cm. In goede staat.


Kavel: 4008

Louis Seize kabinet, 1780

Resultaat: 2.250 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaan koplijst en mooi snijwerk. Circa 1780. Prachtig bronzen beslag. Compleet met sleutel. Gecanneleerde lyseen. Afmeting: 265 x 185 x 65 cm...


Kavel: 4009

Empire chiffoniere

Startprijs 1.000 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire chiffoniere met bronzen vergulde kariatiden, origineel beslag en bronzen plaquette. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 128 x 104 x...


Kavel: 4010

19e Eeuwse Hollandse Friesse keeftkast

Startprijs 1.500 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten gestoken Friese keeftfkast met Korinthische zuilen. Uitneembaar. Afmeting: 173 x 80 x 198 cm. In goede staat.


Kavel: 4011

18e Eeuws Drents schrijfkabinet

Resultaat: 1.400 EUR

Prachtig Hollands 18e eeuws Drents eiken schrijfkabinet. Met halve zwarte zuilen en origineel beslag. Mooi binnenleven met kelder. Mooie patina. Afmeting: 248 x 130 x 48 cm. In goede originele staat.


Kavel: 4012

Gietijzeren tuinbank

Resultaat: 750 EUR

Grote gietijzeren tuinbank met wapen en kerktoren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 80 x 140 cm. In goede staat.


Kavel: 4013

Mahonie ladenkast, 1870

Resultaat: 350 EUR

Professioneel gerestaureerde mahoniehouten Louis Philippe ladenkast met zeven lades. Circa 1870. Afmeting: 163 x 100 x 50 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4014

Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880

Startprijs 300 EUR

Zeldzaam mahoniehouten Louis Philippe schrijfsecretaire met uittrekbare schrijflade, nest en compartimenten. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 168 x 103 x 52 cm. In zeer g...


Kavel: 4015

Tafel met intarsia, 1870

Resultaat: 200 EUR

Antieke notenhouten bijzettafel met intarsia in blad. Edelherten en ranken. Circa 1870. Afmeting: H 73 x Ø 54 cm. In goede staat.


Kavel: 4016

Twents kabinet + 5 kommen

Startprijs 500 EUR

Gaaf 18e eeuws eikenhouten Twents Barok kabinet met origineel beslag. Tevens vijf Petrus Regout Sana keramieken kastkommen. Circa 1880. Afmeting: 240 x 175x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 4017

18e Eeuwse Hollandse Barok secretaire

Resultaat: 475 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombardeerd Barok secretaire. Louis Seize. Circa 1780. Origineel beslag, klauwpoten. Prachtig binnenleven met intarsia in kelder. Afmeting: 117x 110 x 61 cm. In goed...


Kavel: 4018

Eiken Barok secretaire

Startprijs 800 EUR

Duitse eikenhouten Renaissance secretaire. Circa 1700. Met originele sloten en vele lades achter schrijfklep. Bovenkant ingekort. Afmeting: 138 x 118 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4019

Franse hoekkast

Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse Franse Louis Seize hoekkast met origineel marmeren blad. Belijmd met diverse houtsoorten, marquetterie. Afmeting: 90 x 65 x 43 cm. In goede staat.


Kavel: 4020

Antieke spiegel, 1800

Resultaat: 600 EUR

Grote vergulde Empire halspiegel met strijdwagen en facet geslepen spiegel. Circa 1800. Afmeting: H 173 x B 90 cm. In goede staat.


Kavel: 4021

18e - 19e Eeuwse vergulde wandtafel

Resultaat: 550 EUR

18e - 19e Eeuwse vergulde wandtafel met marmeren blad. Enkele beschadigingen. Afmeting: 80 x 40 x 27 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4022

18e Eeuws roldeurkastje

Startprijs 125 EUR

Louis Seize mahoniehouten kastje omstreeks 1800 met jalouziedeuren en origineel beslag. 79x70x45 cm in goede staat.


Kavel: 4023

Commode, Franse stijl

Startprijs 800 EUR

Grote Barok commode in Franse stijl. Met marmeren blad en bronzen beslag. Louis Quinze-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 147 x 55 cm. In goede staat.