Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse schrijftafel
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schrijftafel met drie lades en schrijfleer. Zonlicht-schade. Afmeting: 75 x 120 x 54 cm. In redelijk/goede staat.

Hollandse wandvitrine
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse grote wortelnoten wandvitrinekast. Afmeting: 80 x 94 x 25 cm. In goede staat.

Engelse lectuurbak met lade
Resultaat: 50 EUR

Engelse mahoniehouten lectuurbak met lade. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 50 x 39 cm. In goede staat.

Engelse speeltafel
Resultaat: 150 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten speeltafel met velours op blad. Circa 1890. Afmeting: 75 x 90 x 47 cm. In goede staat.

Eiken boekenkast
Startprijs 250 EUR

Hollandse eikenhouten open boekenkast. Geheel staand op zwarte bolpoten. Kast heeft vijf legplanken en twee lades. Circa 1880. Afmeting: 210 x 169 x 68 cm. In goede staat.

Italiaanse spiegel met lampen
Resultaat: 150 EUR

Italiaanse spiegel met twee lampen. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof. Afmeting: H 108 x 72 cm. In goede staat.

3x Antieke Engelse stoelen
Resultaat: 150 EUR

Drie antieke Engelse mahoniehouten stoelen met goede stoffering. Schellak. Circa 1870. Afmeting: 88 x 47 x 54 cm. In goede staat.

2x Neo Gotische meubels
Startprijs 100 EUR

Twee Neo Gotische eikenhouten meubelen. Tweede helft 19e eeuw. Eén maal kastje met briefpanelen. Eén maal bijzettafel. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In goede staat.

Mahonie kastje
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten één-deurs Louis Philippe kastje. Circa 1870. Afmeting: 60 x 50 x 39 cm. In goede staat.

Eiken bar of TV kast
Startprijs 100 EUR

Massief eikenhouten bar of tv kast met opklapbare klep en twee lades in engelse stijl gemaakt met mooie patina 2oe eeuws in zeer goede staat 125x93x60 cm

Antieke boekenkast, 1900
Resultaat: 180 EUR

Antieke notenhouten boekenkast met verstelbare schappen en kuif. Circa 1900. Afmeting: 275 x 41 x 31 cm. In goede staat.

Bijzettafel, 1860
Startprijs 150 EUR

Hollandse notenhouten Willem III bijzettafel met 4-spant poot en gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 76 x 59 x74 cm. In goede staat.

Empire secretaire, 1820
Resultaat: 650 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Empire secretaire met origineel verguld messing beslag en kariatiden. Afmeting: 150 x 98 x 45 cm. In zeer goede staat.

Engelse hangoor tafel, 1900
Resultaat: 70 EUR

Engelse eikenhouten hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 75 x 63 x 60 cm. In goede staat.

Engelse eettafel, 1880
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten eettafel met drie eikenhouten tussenbladen. Circa 1880. Afmeting: 77 x 108 x 121 cm./77 x 121 x 280 cm. In goede staat.

Engels kabinet
Resultaat: 1.500 EUR

Groot 19e eeuws Engels mahoniehouten kabinet met zijkasten. Uitneembaar in vijf delen. Afmeting: 230 x 250 x 70 cm. In goede staat.

Eiken voltaire in Rococo-stijl
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse eikenhout gestoken Rococo-stijl voltaire. Behoeft nieuwe stoffering. Afmeting: 104 x 65 x 60 cm. Verder in goede staat.

Louis Seize kabinet, 18e eeuw
Resultaat: 800 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombeerd Louis Seize kabinet met bronzen beslag en houtgesneden guirlandes. Afmeting: 236 x 180 x 65 cm. In goede staat.

Engelse hangoortafel
Resultaat: 75 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met koperen wielen. Circa 1900. Afmeting: 76 x 96 x 40 cm. / 76 x 96 x 134 cm. In goede staat.

Renaissance kistje
Resultaat: 275 EUR

Kleine Hollandse eikenhouten Renaissance kist met lade en origineel basement. Circa 1800. Afmeting: 78 x 62 x 35 cm. In goede staat.

Franse bloementafel
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Franse bloementafel met intarsia en brons. Deksel beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: 79 x 43 x 33 cm. In goede staat.

Antieke Duitse spiegel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse spiegel van eikenhout met snekken. Gründerzeit. Circa 1900. Afmeting: H 145 x B 92 cm. In goede staat.

2x Engelse nachtkastjes
Startprijs 50 EUR

Twee Engelse stijlmeubels. Mahoniehouten nachtkastjes met leder op blad + lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 44 x 60 cm. In goede staat.

Antieke Engelse hangoortafel
Resultaat: 90 EUR

Antieke Engelse eikenhouten hangoortafel met getorste poten. Circa 1900. Afmeting: 73 x 106 x 55 cm. / 73 x 106 x 140 cm. In goede staat.