Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek theekastje, 1915
Resultaat: 70 EUR

Antiek eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas en deurtje. Met afneembaar blad. Circa 1915. Afmeting: 75 x 40 x 60 cm. In goede staat.

Duitse naaitafel, 1880
Resultaat: 100 EUR

Duitse wortelnoten Gründerzeit naaitafel met vakverdeling onder blad. Circa 1880. Afmeting: 71 x 51 x 25 cm. In goede staat.

Spinnekoptafel
Resultaat: 80 EUR

Notenhouten Louis Philippe spinnekoptafel met gecontourneerd blad. Circa 1870. Afmeting: 71 x 120 x 88 cm. In goede staat.

Eiken buffetkast
Resultaat: 130 EUR

Antiek eikenhouten Jugendstil keukenbuffet met messing beslag en facet geslepen glas en spiegel. Afmeting: 205 x 120 x 55 cm. In goede staat.

Eiken dekenkist
Resultaat: 250 EUR

Grote eikenhouten dekenkist met monogram en datering 1709. Kerfsnede. Met origineel slot. Afmeting: 85 x 68 x 155 cm. In goede staat.

Hollandse bonheur, 1870
Resultaat: 100 EUR

Hollandse mahoniehouten bonheur met spiegel. Huwelijk. Circa 1870. Mist sleutels. Afmeting: 192 x 102 x 50 cm. In redelijke staat.

4x Antieke stoelen, 1900
Resultaat: 100 EUR

Vier notenhouten stoelen met messing intarsia. Circa 1900. Afmeting: 84 x 51 x 54 cm. In goede staat.

Lyra vormige toiletspiegel
Resultaat: 50 EUR

Antieke mahoniehouten spiegel in lyra vorm met lade. Afmeting: 82 x 73 x 40 cm. In goede staat.

Oostenrijkse vitrinekast
Resultaat: 250 EUR

Oostenrijkse eikenhouten Louis Philippe vitrinekast met etagiere. Circa 1870. Afmeting: 173 x 102 x 46 cm. In goede staat.

Porseleinkast met intarsia
Resultaat: 650 EUR

Notenhouten Hollandse Barok-stijl porseleinkast met intarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Kwaliteits-stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 195 x 56 cm. In goede staat.

2x Antieke meubelstukken, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke eikenhouten piedestal + opengewerkte hocker. Circa 1900. Afmeting: 45 - 77 cm. In goede staat.

Theewagen op wielen
Resultaat: 40 EUR

50-er Jaren theewagen op wielen. Chroom. Opklapbaar. Afmeting: 80 x 70 x 36 cm. In goede staat.

Antieke penantkast
Resultaat: 220 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 84 x 76 x 46 cm. In goede staat.

Gepolitoerde penantkast
Resultaat: 120 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.

Rozenhouten 2-deurs linnenkast
Resultaat: 180 EUR

Franse stijl twee-deurs linnenkast met brandstempel. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit rozenhout. Marquetterie met florale intarsia en vergulde bronzen versieringen. Met gebogen front. Uitneembaar met schroev...

18e Eeuwse 4-laden commode
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barock 4-laden commode. Gebuikt. Afmeting: 82 x 98 x 50 cm. In goede staat.

Mahonie vitrinekast, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vitrinekast. Eén-deurs met twee lades, volle zuilen en schappen. Afmeting: 220 x 102 x 56 cm. In goede staat.

Mahonie laden-commode
Resultaat: 80 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Quinze commode met messing beslag. Zijkanten gebogen. Ongerestaureerd. Afmeting: 82 x 83 x 52 cm. In redelijke staat.

Eén-deurs vitrinekast
Resultaat: 120 EUR

Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.

Eén-deurs vitrinekast
Resultaat: 120 EUR

Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.

Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.
Resultaat: 120 EUR

Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.

Eén-deurs vitrinekast
Resultaat: 120 EUR

Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.

Antieke Mechelse armleunstoel
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten Mechelse armleunstoel met leeuwenkoppen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 110 x 62 x 66 cm. In goede staat.

Theetafel met lade
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten theetafel met lade en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 45 cm. In goede staat.