Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antiek theekastje, 1915 4202
Antiek theekastje, 1915

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Duitse naaitafel, 1880 4205
Duitse naaitafel, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Spinnekoptafel 4206
Spinnekoptafel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Eiken buffetkast 4208
Eiken buffetkast

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Eiken dekenkist 4210
Eiken dekenkist

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Hollandse bonheur, 1870 4216
Hollandse bonheur, 1870

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Antieke stoelen, 1900 4217
4x Antieke stoelen, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lyra vormige toiletspiegel 4223
Lyra vormige toiletspiegel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oostenrijkse vitrinekast 4226
Oostenrijkse vitrinekast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Porseleinkast met intarsia 4227
Porseleinkast met intarsia

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2x Antieke meubelstukken, 1900 4240
2x Antieke meubelstukken, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Theewagen op wielen 4245
Theewagen op wielen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke penantkast 4250
Antieke penantkast

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Gepolitoerde penantkast 4253
Gepolitoerde penantkast

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Rozenhouten 2-deurs linnenkast 4256
Rozenhouten 2-deurs linnenkast

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
18e Eeuwse 4-laden commode 4259
18e Eeuwse 4-laden commode

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mahonie vitrinekast, 19e eeuw 4260
Mahonie vitrinekast, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mahonie laden-commode 4261
Mahonie laden-commode

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Eén-deurs vitrinekast 4269
Eén-deurs vitrinekast

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Eén-deurs vitrinekast 4270
Eén-deurs vitrinekast

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm. 4271
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Eén-deurs vitrinekast 4272
Eén-deurs vitrinekast

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Mechelse armleunstoel 4277
Antieke Mechelse armleunstoel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Theetafel met lade 4278
Theetafel met lade

Resultaat:

50 EUR