Monogram H.B. 1905. Impressionistisch strandgezicht met branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
A. Blok v.d. Velden. 1913 - 1980. Texel 1946. Verso Texelse vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Grachtengezicht Amsterdam met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
E. Engelmann. 1820 - 1902. Duitse School. Havengezicht. Restauratieplek in de lucht. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 43 x B 50 cm. In redelijke staat.
A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Landschap met Drentse boerderijen, kippen en figuren in de verte. Afmeting: H 25 x B 31 cm. In goede staat.
Hans Molenaar. 1914 - 1989. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht. Holland. Zandvoort. Figuren op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1920. Windhond op Perzisch kleed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Simon Maris. 1873 - 1935. Negroïde dame met sieraden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 15,5 cm. In goede staat.
Gert Stegeman. 1858 - 1940. Havengezicht Amsterdam met Schreierstoren etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 65 cm. In goede staat.
J.D. Hinrichs, 1941. Twentse boerderij naast zandpad Aamsveen. Pastel op papier. Afmeting: H 32 x B 46 cm. In goede staat.
Vijf diverse miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Damesportretten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 7 x B 7 cm. In goede staat.
Monogram H.K. 50e jaren Kubistisch portret olieverf op papier 50x38 cm in goede staat.
Jos Francois. Gracht Amsterdam. Circa 1920. Kleurenlitho op papier. Afmeting: H 57 x B 46 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Schepen op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 7 x B 20,5 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. Enschede. 1878 - 1967. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Kees Hak. 2001. 1941 - . Stilleven met tafels. Gouache op papier. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met aardbeien op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Herman Brood 1946-2001 Texoprint met fantasie figuur de kus print op linnen 41x38 cm in goede staat.
W. Burger. 21e Eeuw. Twee figuren aan het wijnproeven. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Twee gravures + landkaart. Landkaart, 18e eeuw, Grande mer de Indes, Amsterdam di B. Elwé. 18e Eeuwse handingkleurde gravure, grachtengezicht Amsterdam met figuren. 19e Eeuwse sepia, gesigneerd C.P.V....
Francesco Berlingieri. Circa 1900. 19e Eeuwse schilder in Italie. Dame met bloemen. Olieverf op papier op paneel. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
Wilhelm Westerop. 1876 - 1954. Duitse School. Doberman Pincher. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.
H. Bode. Hollandse School. Circa 1900. Bomschuit op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.