Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Chinese borden 7722
3x Chinese borden
Startprijs 70 EUR
Oosterse bronzen boeddha 7152
Oosterse bronzen boeddha
Startprijs 75 EUR
Chinese lamp 7113
Chinese lamp
Startprijs 80 EUR
Oude Tibetaanse boeddha 7176
Oude Tibetaanse boeddha
Startprijs 80 EUR
2x Chinese dekselpotten 7195
2x Chinese dekselpotten
Startprijs 80 EUR
2x Antieke Chinese gemberpotten 7241
2x Antieke Chinese gemberpotten
Startprijs 80 EUR
2x Chinees porselein 7264
2x Chinees porselein
Startprijs 80 EUR
Grote antieke schotel Ø 33,5 cm. 7268
Grote antieke schotel Ø 33,5 cm.
Startprijs 80 EUR
8x Chinees porselein 7346
8x Chinees porselein
Startprijs 80 EUR
2x Chinese vazen 7360
2x Chinese vazen
Startprijs 80 EUR
2x Chinese spekstenen stempels 7406
2x Chinese spekstenen stempels
Startprijs 80 EUR
3x Chinees/Kantonees, divers 7433
3x Chinees/Kantonees, divers
Startprijs 80 EUR
Chinese Yixing theepot 7434
Chinese Yixing theepot
Startprijs 80 EUR
2x Chinese theepotten 7436
2x Chinese theepotten
Startprijs 80 EUR
Antieke Chinese of Japanse miniatuur commode 7452
Antieke Chinese of Japanse miniatuur commode
Startprijs 80 EUR
Chinees figuur 7456
Chinees figuur
Startprijs 80 EUR
3-Delig kaststel Satsuma 7474
3-Delig kaststel Satsuma
Startprijs 80 EUR
17e - 18e Eeuwse Chinese kan 7498
17e - 18e Eeuwse Chinese kan
Startprijs 80 EUR
6x Kleine Chinese vaasjes 7502
6x Kleine Chinese vaasjes
Startprijs 80 EUR
3x Japanse kop en schotels 7523
3x Japanse kop en schotels
Startprijs 80 EUR
Antieke Chinese Quan Yin 7552
Antieke Chinese Quan Yin
Startprijs 80 EUR
Chinees huisaltaar 7554
Chinees huisaltaar
Startprijs 80 EUR
3x Oosterse pijpen 7556
3x Oosterse pijpen
Startprijs 80 EUR
Chinees dekselpotje 7559
Chinees dekselpotje
Startprijs 80 EUR