Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren mandje 64
Zilveren mandje
Startprijs 90 EUR
Tafelschaal/zilveren voet 156
Tafelschaal/zilveren voet
Startprijs 90 EUR
Zilveren gelegenheidslepel 229
Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 90 EUR
2 Zilveren roomlepels 292
2 Zilveren roomlepels
Startprijs 90 EUR
Zilveren morellenlepel 299
Zilveren morellenlepel
Startprijs 90 EUR
3 Zilveren miniaturen 308
3 Zilveren miniaturen
Startprijs 90 EUR
2 Zilveren miniaturen 311
2 Zilveren miniaturen
Startprijs 90 EUR
4 Zilveren miniaturen 312
4 Zilveren miniaturen
Startprijs 90 EUR
2 Zilveren doosjes 51
2 Zilveren doosjes
Startprijs 100 EUR
Zilveren schaal 58
Zilveren schaal
Startprijs 100 EUR
2 Zilveren schaaltjes 73
2 Zilveren schaaltjes
Startprijs 100 EUR
Zilveren geboortelepel 74
Zilveren geboortelepel
Startprijs 100 EUR
Bierpul met zilveren deksel 131
Bierpul met zilveren deksel
Startprijs 100 EUR
18e Eeuwse zilveren lepel, 1752 146
18e Eeuwse zilveren lepel, 1752
Startprijs 100 EUR
Tas met zilveren beugel 157
Tas met zilveren beugel
Startprijs 100 EUR
Zilveren doos 163
Zilveren doos
Startprijs 100 EUR
Lot zilver o.a. lepeltjes 173
Lot zilver o.a. lepeltjes
Startprijs 100 EUR
Paar zilveren keelknopen 205
Paar zilveren keelknopen
Startprijs 100 EUR
Loddereinfles met gouden dop 207
Loddereinfles met gouden dop
Startprijs 100 EUR
Zilveren tasbeugel 249
Zilveren tasbeugel
Startprijs 100 EUR
Zilveren suikerstrooier 261
Zilveren suikerstrooier
Startprijs 100 EUR
Zwavelstokhouder met zilver 262
Zwavelstokhouder met zilver
Startprijs 100 EUR
2 Zilveren snuif- & zwavelstokdoos 268
2 Zilveren snuif- & zwavelstokdoos
Startprijs 100 EUR
Zilveren pepermuntdoos, 1849 274
Zilveren pepermuntdoos, 1849
Startprijs 100 EUR