Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen bacchus 5034
Bronzen bacchus

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Kristallen karaffen 5523
4x Kristallen karaffen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Moderne kunstglazen vaas 5546
Moderne kunstglazen vaas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke schenkkan (bodemvondst) 6123
Antieke schenkkan (bodemvondst)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Arnhemse Fayence orenvaas 6127
Arnhemse Fayence orenvaas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Duits Bavaria servies 6128
Duits Bavaria servies

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Villeroy & Boch serviesgoed 6140
Lot Villeroy & Boch serviesgoed

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Japans lakwerk paneel 7422
Japans lakwerk paneel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Chinese papborden Ø 16,5 cm. 7473
2x 18e Eeuwse Chinese papborden Ø 16,5 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Japanse bolvaas 7569
Japanse bolvaas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot op sokkel 7576
Chinese gemberpot op sokkel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Huwelijkspop van Chinese munten 7594
Huwelijkspop van Chinese munten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
14x Antiek Japans Kutanie porselein 7610
14x Antiek Japans Kutanie porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Imari porselein 7676
4x Imari porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Antieke Chinese borden 7709
3x Antieke Chinese borden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese plaquette 7711
Chinese plaquette

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Duitse speelgoedauto´s 3027
4x Duitse speelgoedauto´s

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke ets, Plaats langs rivier 1339
Antieke ets, Plaats langs rivier

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lamp met putti 2178
Lamp met putti

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
6x Oude reiswekkers 3646
6x Oude reiswekkers

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Halve maan tafel 4131
Halve maan tafel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Buste van Beethoven 5070
Buste van Beethoven

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Chinees porselein 6095
2x Chinees porselein

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot zilver 661
Lot zilver

Resultaat:

70 EUR