Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Kantonese gemberpot 7437
Chinese Kantonese gemberpot
Startprijs 40 EUR
Japanse cloisonné schaal 7482
Japanse cloisonné schaal
Startprijs 40 EUR
5x Japans porselein, 1900 7495
5x Japans porselein, 1900
Startprijs 40 EUR
5x 18e Eeuws Chinees porselein 7600
5x 18e Eeuws Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
Chinese celadon vaas + sokkel 7632
Chinese celadon vaas + sokkel
Startprijs 40 EUR
4 Delen div. China/Japan 7712
4 Delen div. China/Japan
Startprijs 40 EUR
Hocker 7721
Hocker
Startprijs 45 EUR
6 Delen Chinees en Japans porselein 7724
6 Delen Chinees en Japans porselein
Startprijs 45 EUR
7x Familie Rose porselein 7124
7x Familie Rose porselein
Startprijs 50 EUR
9x Japans/Chinees porselein 7196
9x Japans/Chinees porselein
Startprijs 50 EUR
Antiek Japans theeservies 7295
Antiek Japans theeservies
Startprijs 50 EUR
4x Chinees/Japans porselein 7321
4x Chinees/Japans porselein
Startprijs 50 EUR
Antieke Oosterse bronzen koe met kalf 7459
Antieke Oosterse bronzen koe met kalf
Startprijs 50 EUR
Chinees terracotta paard 7550
Chinees terracotta paard
Startprijs 50 EUR
Stel Chinese miniatuur vazen 7564
Stel Chinese miniatuur vazen
Startprijs 50 EUR
4x Imari dekselpotjes 7670
4x Imari dekselpotjes
Startprijs 50 EUR
Chinese gemberpot 7701
Chinese gemberpot
Startprijs 50 EUR
2x Imari porselein 7714
2x Imari porselein
Startprijs 50 EUR
19e Eeuwse grote Japanse schotel ø 37 cm. 7718
19e Eeuwse grote Japanse schotel ø 37 cm.
Startprijs 50 EUR
Chinese snuffbottle 7735
Chinese snuffbottle
Startprijs 50 EUR
Antieke liggende boeddha 7281
Antieke liggende boeddha
Startprijs 60 EUR
5x Antieke Japanse vazen 7400
5x Antieke Japanse vazen
Startprijs 60 EUR
2x Chinees porselein 7414
2x Chinees porselein
Startprijs 60 EUR
2x Chinees porselein 7435
2x Chinees porselein
Startprijs 60 EUR