Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Miniatuur portret, Dame
Startprijs 180 EUR

19e Eeuws porseleinen miniatuur. Dame met sieraad. Verso porseleinen blindmerk. Afmeting: H 7,5 x B 6 cm. In goede staat.

5x Miniatuur portret
Startprijs 600 EUR

Vijf 19e eeuwse fijn geschilderde miniatuurschilderijen met signaturen en verso monogram + kroon. Adelijke dames + herenportret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 4,5 x B 3,5 cm. In goede staat.

Cameo-glazen tafellamp, 1920
Resultaat: 120 EUR

Antieke Cameo-glazen tafellamp met messing voet en berglandschap decor. Gesigneerd L.F. Mohr. Circa 1920. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Antieke jardiniere
Resultaat: 60 EUR

Antieke 19e eeuwse jardiniere in Barok-stijl met floraal decor. Compositie metaal. Afmeting: 11 x 44 x 25 cm. In goede staat.

Franse tafellamp
Resultaat: 90 EUR

Antieke handbeschilderde Franse porseleinen tafellamp. Was ooit petroleumlamp. Geëlektrificeerd. Floraal/goud decor. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Messing theepot + comfoor
Resultaat: 100 EUR

Bauhaus-stijl vernikkelde messing theepot met comfoor. Zonder brander. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 23 x Ø 19 cm. In goede staat.

WMF comfoor + theekan, 1905
Resultaat: 60 EUR

Antieke messing theekan op comfoor. Duitsland, W.M.F. Circa 1905. Afmeting: 30 x Ø 14 cm. In goede staat.

Antieke jardiniere, 1890
Resultaat: 75 EUR

Antieke compositie metalen jardiniere in Louis Quinze-stijl. Circa 1890. Afmeting: 13 x 36 x 15 cm. In goede staat.

Jugenstil schaal, 1910
Resultaat: 250 EUR

Antieke Jugendstil tafelschaal met tinnen voet en glazen schaal. Circa 1910. Reparaties aan tin. Lichte beschadiging aan tin. Glazen schaal heel. Afmeting: H 28 x Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.

Houten Heilig kruis met parelmoer intarsia
Startprijs 400 EUR

19e Eeuws mahoniehouten Heilig kruis met prachtig ingelegd parelmoer intarsia. Afmeting: 25 x 15 cm. In zeer goede staat.

18e Eeuwse documentenkist
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse eikenhouten documentenkist met origineel messing beslag en slot. Mooie patina. Afmeting: 9 x 34,5 x 22 cm. In goede staat.

Miniatuur portret, Dame met bloemen
Startprijs 225 EUR

19e Eeuws miniatuur schilderij. Dame met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

18e Eeuws miniatuur portret, Adelijke man
Startprijs 290 EUR

18e Eeuws miniatuurschilderij. Ovaal. Portret man van adel met sieraad (ambtsketting). Verso monogram N.O. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

2x Antiek minituur portret
Startprijs 475 EUR

Twee antieke miniatuur schilderijen. Ovaal. Met gesigneerde damesportretten. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

18e Eeuwse theekist
Resultaat: 400 EUR

Mooie 18e eeuwse Louis Quinze notenhouten Barok theekist met origineel beslag en slot. Afmeting: 15 x 17 x 14 cm. In goede staat.

Messing theeservies
Resultaat: 25 EUR

Vijf-delig Hollands Eissenloefel-stijl theeservies van messing. Circa 1920. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Oude dekseldoos + schaal
Startprijs 80 EUR

Oude Jugendstil-stijl dekseldoos + schaal. 20e Eeuw. Eén dekseldoos van hout en bewerkt met tin. Voorzien van wildvoorstelling + naakte vrouw. Gesigneerd. En een schaal met rozenranken decor, koperges...

Messing kaarskandelaar
Startprijs 60 EUR

Grote zes-lichts messing kaarskandelaar met guirlandes. 19e Eeuw. Paar naden los, licht bedeukt. Afmeting: 44 x 40 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke kaarskandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Hollandse bronzen kaarskandelaren met leeuw en Amsterdams wapen. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

2x Bronzen kerkkandelaren
Startprijs 200 EUR

Twee zware bronzen neo gotische kerkelijke kaarskandelaren. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Engelse weegschaal
Startprijs 200 EUR

Antieke Engelse bronzen weegschaal met stierenkop en complete gewichtenset. 19e Eeuw. Afmeting: 61 cm. In goede staat.

2x Bronzen kookpotten (grapes)
Resultaat: 400 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse bronzen kookpotten. Grapes. Waarvan één zeer groot. Randschade. Afmeting: Ø 17 - Ø 32 cm. In redelijk/goede staat.

Stel Franse kandelaren
Startprijs 300 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse vuurvergulde Franse bronzen kaarskandelaren in Louis Seize-stijl. Gestempeld en genummerd. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

4-Lichts kaarskandelaar
Resultaat: 70 EUR

18e - 19e Eeuwse verstelbare bronzen vier-lichts kaarskandelaar. Renaissance-stijl. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.