Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
17e Eeuws 4-pas tegeltableau 6192
17e Eeuws 4-pas tegeltableau

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
5 Delen Delfts 6193
5 Delen Delfts

Resultaat:

30 EUR

3x Bierkruiken 6194
3x Bierkruiken
Startprijs 50 EUR
Verkocht
5x Divers antiek 6195
5x Divers antiek

Resultaat:

60 EUR

Serie Charles Dickens borden (5x) 6196
Serie Charles Dickens borden (5x)
Startprijs 25 EUR
Verkocht
2 Vazen Warlamis 6197
2 Vazen Warlamis

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Majolica bloempot 6198
Majolica bloempot

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4x Japanse porseleinen schotels 6199
4x Japanse porseleinen schotels

Resultaat:

150 EUR

Royal Copenhagen faun met papegaai 6200
Royal Copenhagen faun met papegaai
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2 Porseleinen vazen met brons, 1860 6201
2 Porseleinen vazen met brons, 1860

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
12x Hutschenreuther Weihnachtsglöcke 6202
12x Hutschenreuther Weihnachtsglöcke

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
10x Hutschenreuther Weihnachtsglöcke 6203
10x Hutschenreuther Weihnachtsglöcke

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
9x Hutschenreuther Weinachtsglöcke 6204
9x Hutschenreuther Weinachtsglöcke

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
5x Hutschenreuther Weihnachtsglöcke 6205
5x Hutschenreuther Weihnachtsglöcke

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
3x Hutschenreuther Weihnachtsglöcke 6206
3x Hutschenreuther Weihnachtsglöcke

Resultaat:

200 EUR