Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

6x Antieke Chinese tempel figuren
Startprijs 400 EUR

Zes antieke Chinese houtgesneden tempel figuren. Gepolichromeerd. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 16 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese keizer
Startprijs 250 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinese houtgestoken keizer/hoogwaardigheidsbekleder met vergulding en polychromie. Met tekst op basement. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese figuren
Startprijs 400 EUR

Drie antieke Chinese houtgestoken figuren met polychromie. Bestaande uit: Gepolychromeerde tempelwachter. Boeddha in lotushouding met muntstuk in rug. Chinese god op rots met restpolychromie. Afmeting...

Antieke Quan Yin
Startprijs 200 EUR

Grote antieke Chinese houtgestoken Quan Yin met rest polychromie. Eén hand mist. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

2x Chinese figuren
Startprijs 150 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinese houtgestoken figuren met bladgoud en rest polychromie. Krijgers. Zwaarden missen. Afmeting: H 15 - 16 cm. In goede staat.

3x Antieke boeddha's
Startprijs 500 EUR

Drie antieke Oosterse/Chinese tempel boeddha figuren. Eén maal vergulde houtgesneden gepolychromeerde boeddha op lotusbloem, China. Eén maal bronzen boeddha, China/India. Eén maal bronzen boeddha, Ind...

Antiek Chinees keizerfiguur
Startprijs 500 EUR

Antiek gebeeldhouwd zandstenen Chinees keizerfiguur. 18e Eeuw? Afmeting: 25 x 16 x 16 cm. In goede staat.

Oude Tibetaanse boeddha
Startprijs 80 EUR

Oude Tibetaanse vergulde houten boeddha. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese pattipan
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen pattipan met floraal reliëf. Afmeting: 17 x 10 x 2 cm. In goede staat.

Antieke Chinese ivoor gestoken dekselvaas
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke Chinese ivoor gestoken dekselvaas met pioenrozen/figuren decor op console. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Delftse Fayence borden
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Eén gemerkt. Lichte randschades. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kandelaar
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Chinese tinnen kandelaar met draken en lotusbloem. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

2x Kleine antieke Chinese vazen
Resultaat: 200 EUR

Twee kleine antieke Chinees porseleinen vazen met wit craquelé glazuur en opgewerkt bruin floraal decor. Afmeting: H 11,2 cm. In goede staat.

Familie Rose waterbak
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose waterbak met landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen lachende Boedha met bodemmerk. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met grijs-kleurig glazuur. Afmeting: H 10,3 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas met oren
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en lichtbruin celadon glazuur. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

3x Chinese kopjes
Resultaat: 150 EUR

Drie Chinees porseleinen kopjes. Bestaande uit: Eén maal octagonaal met figuren decor + bodemmerk. En twee met roze glazuur + bodemmerk. Eén kopje haarscheur. Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede sta...

3x Chinees porselein
Resultaat: 250 EUR

Drie delen Chinees porselein. Familie Rose. Bestaande uit; Theepot met figuren in tuin decor + bodemmerk. Twee Familie Rose koppen met figuren in tuin decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede ...

2x Kang Xi borden
Startprijs 150 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Eén maal landschap met coulissen/figuren decor, en gecontourneerde omranding, gelijmd. Eén maal coulissen/peterselie decor, chip. Afmeting: Ø ...

Chinese wierookbrander
Startprijs 300 EUR

Chinese celadon wierookbrander met bruin/grijs craquele glazuur. Afmeting: 8,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met grijs-groen craquelé glazuur. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

3x Antieke borden (China/Japan)
Startprijs 150 EUR

Drie antieke borden. China/Japan. 1x grote Chinese schotel met tuin decor, Kang Xi gemerkt, 18e eeuw. 1x Chinees bord met tuin decor, circa 1800, minimale chip. 1x Japans bord met bloempot decor + bod...

Chinees drakenbord
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.