Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Witgouden ring diamant/smaragd 907
Witgouden ring diamant/smaragd
Startprijs 200 EUR
Zilveren dameshorloge met ketting 908
Zilveren dameshorloge met ketting
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2 Herenhorloges met zilv. ketting 909
2 Herenhorloges met zilv. ketting

Resultaat:

110 EUR

Zilveren herenhorloge met chatelaine 910
Zilveren herenhorloge met chatelaine
Startprijs 320 EUR
Verkocht
Gouden ring met saffier 911
Gouden ring met saffier

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Witgouden ring met diamant 912
Witgouden ring met diamant

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden 917
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gitten collier 919
Gitten collier

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gouden ring met parel en diamant 920
Gouden ring met parel en diamant

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Gouden ring met zilveren kop met diamant 921
Gouden ring met zilveren kop met diamant

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Gouden sterbroche met diamant 922
Gouden sterbroche met diamant

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 923
Gouden ring met diamant

Resultaat:

160 EUR

Witgouden ring tourmarlijn en diamant 924
Witgouden ring tourmarlijn en diamant
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Witgouden hanger met parel en diamant 925
Witgouden hanger met parel en diamant

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilver vergulde ring/luipaard 926
Zilver vergulde ring/luipaard

Resultaat:

50 EUR

Granaat collier 927
Granaat collier
Startprijs 100 EUR
Granaat collier 928
Granaat collier
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Zilveren bijbelslot armband 929
Zilveren bijbelslot armband

Resultaat:

100 EUR

Zilveren gesp 930
Zilveren gesp
Startprijs 60 EUR
Zilveren collier en hanger 932
Zilveren collier en hanger
Startprijs 100 EUR
Zilveren ring Lapponia 933
Zilveren ring Lapponia
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Goudkleurig kralencollier 934
Goudkleurig kralencollier

Resultaat:

35 EUR

Witgouden ring met diamant 935
Witgouden ring met diamant
Startprijs 950 EUR
Verkocht
Witgouden armband 937
Witgouden armband

Resultaat:

850 EUR