Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen en pagode decor. Twee borden haarlijnen + chips. Eén bord chip. Afmeting: 22,7 cm. In redelijke staat.
Vijf stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal/insekten decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met Familie Rose, vogels, bloesemtak in coulissen decor. Twee gaatjes gerestaureerd. Afmeting: H 24 X Ø 20 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met zilveren monturen. Chips + deksel beschadigd bij één vaas. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Queng Lung vaas met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen met figuren/floraal en goud decor. Eén vaas chip bodemrand, één vaas gelijmd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met tuin/vogel en vlinder decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 38,5 cm. In goede staat.
Twee grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met Chinese vrouwen/wezel decor. Met bodemmerk. Eén heeft haarscheuren. Eén gaaf. Afmeting: Ø 28,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met landschap/floraal decor. Met bodemmerk. Beide schotels minimale chip. Afmeting; Ø 28,5 cm. In goede staat.