Groot 19e eeuws handbeschilderd blikken gecontourneerd dienblad. Floraal/vogel en goud decor. Afmeting: 65 x 52 cm. In goede staat.
Antieke gotische brons vergulde wijwaterhouder met hengsel. Gaatje in bodem. Afmeting: 15 x 6 x 6 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse vergulde messing tabaksdoos met emaille plaquette. Liggende vrouw in landschap. Afmeting: 9 x 3 x 2,5 cm. In redelijke staat.
Twee Afrikaanse bewerkte bok hoornen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
Lot met 62 stuks antieke munt penningen. Onder andere: Duitsland, Engeland, China, Nieuw Zeeland, Frankrijk, Nederland, USA, Zuid Afrika. Afmeting: 21 x 15 x 3 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten weegschaal met messing en extra gewichten. Afmeting: 29 x 27 x 14 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen deels vergulde pronkvaas met ranken verguld. Afmeting: 47 x 40 x Ø 25 cm. In goede staat.
Lot van twaalf oude/antieke bijbels. 18e - 19e - 20e Eeuw. Met plated beslag. Waaronder Statenbijbel 1778 Joh. Enschede Haarlem et cetera. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antiquarisch Hollands stripboek 'Het beest is dood'. 1e + 2e deel, 'Het beest is losgebroken + 'Het beest is verslagen'. Betreffende WO II. Karikaturistisch. Copyright 1946. Afmeting: 27 x 36 cm. In g...
Lederen Tod's Crossbody tas. Kleur: zwart. Afmeting: 48 x 45 cm. In zeer goede staat.
Vier antieke tinnen klepkannen met duimrust. Twee met bodemmerk. Afmeting: H 23 - 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde compositie metalen kaarskandelaren. 1x Jezus met lam. 1x Maria met kindje Jezus. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen toiletspiegel met standaard. Rococo-stijl. Circa 1900. Afmeting: 33 x 21 cm. In goede staat.
Antiek vergulde bronzen lakstempel met amor en initialen. 19e Eeuw. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Aristocrat Kingsway gokkast. Eén-armige bandiet. Quadreel Gie it a wirl. Metalen kast met chrome. Aristocrat Automatics, Great Britain. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 45 x 38 cm. In goede staat...
Twee 19e eeuwse Franse Carrara marmeren kaarskandelaren met vergulde bronzen putti. Circa 1870. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld kruisbeeld onder glazen stolp met porseleinen Corpus Christi. Afmeting: H 43 x Ø 21 cm. In goede staat.
Acht Hollandse terracotta Goedewaagen tabakspijpen in originele doos. Circa 1930. Afmeting: circa 40 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen Louis Seize-stijl wandkandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: 31 x 20 x 11 cm. In goede staat.
Antieke messing inktset. Jugendstil. Circa 1910. Zonder reservoirs. Afmeting: 10 x 26 x 13 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Empire-stijl kaarskandelaren. Twee plated + twee messing. Afmeting: H 25 - 26 cm. In goede staat.
Twee delen antiek. 1x Jugendstil inktset (zonder reservoir), circa 1900. 1x Houten roulettespel met been, circa 1900. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek hout. 19e Eeuw. Bestaande uit: Vurenhouten kinderbed, eiken houder met handvat, snijwerk kroon en een speculaasplank. Afmeting: 44 - 80 cm. In goede staat.
Antieke lederen buiktas met elf lederen verdeelvakken. Western? Afmeting: 14 x 60 x 4,5 cm. In goede staat.