Zeldzame 18e eeuwse Hollandse Delftse Fayence tabakspot met notenhouten deksel. Floraal/vogel decor. Minimale beschadiging. Afmeting: H 29 x Ø 21 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Majolica Jugendstil bloempot met floraal decor. Circa 1915. Gemerkt Donau 2. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote Franse handbeschilderde Sevres porseleinen amfora vaas met figuren/goud decor + messing armaturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek polychrome Delfts Fayence kaststel. Gemerkt L.P.K. Beschadigingen. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijke staat.
Antieke handbeschilderde Duitse Heubach porseleinen plaquette. Gesigneerd L. Selger Fecit. Duitse monnik drinkt in de kelder. Afmeting: H 31 x B 25 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil terracotta wandplaquette. Letter D BB 5299. Circa 1900. Afmeting: Ø 33 - 35 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws Duits historisme Heubach bord. Handbeschilderd met portret en goud decor. Geschilderd door Arma Hillmayer, nach J. Stieler. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.