Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Onder andere: van Duyn en CK. Restauraties + chips. Afmeting: 30 - 32 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Duitse Nympfenburg porseleinen borden met veldbloem decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Drie delen Hongaars Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: asbak, dekselvaas en dekselschaal. Floraal/goud decor. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse porseleinen plaquette van Maria met Schwarzwalder houtgesneden omlijsting, welke voorzien is van edelweiss motief. Eén blaadje mist. Afmeting: 10 x 8 x 2 cm. In goede staat.
Vier delen Meissen porselein met Zwiebelmuster decor. Bestaande uit: Presenteerschaal, sauskom. dekseldoos en bonbonschaal. Afmeting: 13 - 38 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil polychrome Majolica bloempot met floraal decor. Nr. 982. Circa 1915. Afmeting: H 18 x Ø 21 cm. In goede staat.
Uitgebreid Duits Hutschenreuther porseleinen eetservies met floraal/goud decor. Selb Bavaria decor Dresden. Bestaande uit: 3 deksel terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, 2 botervloten, 17 ontbijtborden, ...
Twee groene Majolica bloempotten op zuil. Nr. 128/28. Met ranken decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 73 x Ø 28 cm. In goede staat.
Negen delen Herend porselein. Onder andere: Cake set, roomstel et cetera.. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 40 cm. In goede staat.
Engels kerstservies. Masons Ironstone Christmas Village. Designed Marsten Mandrajji. Bestaande uit: 6 maaltijd borden, 6 soepborden, 6 ontbijtborden, theepot, 12 kop en schotels, cake-schaal, bonbon-s...
Antiek vijf-delig Delfts polychrome fayence kaststel. Gemerkt A.B. 18e - 19e Eeuw. Figuur in landschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 25 - 39 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse 4-pas tegeltableau's.Floraal. Eén maal mangaan kleur + één maal polychroom. Randschades. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Duitse Höechst figuren. 19e Eeuw. Man met druiventrossen + vrouw met rozen. Beide minimale beschadigingen. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Karl Ens porseleinen figuur. Meisje met bloemenstreng. Ilfa. Circa 1920. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee handbeschilderde Duitse Meissen porseleinen borden met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 17,5 - Ø 18,5 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen pronk dekselvaas met putti en floraal decor. Ongemerkt. Circa 1900. Enkele beschadigingen aan bloemen. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Drie porseleinen dekseldozen/stolpen. 2x Villeroy & Boch, stervormig. 1x Staffordshire England keramiek. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek Hollands keramiek. Bestaande uit: Rhodian plateel knobbelvaas. Delft polychrome vijzel. Delfts Bleu menage-set. Westraven Delft polychrome presenteertablet. Afmeting: 16 - 48 cm....
Vier Indische olifanten van keramiek. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 43 cm. In goede staat.
Twee porseleinen Jugendstil-stijl vazen met handgeschilderd decor van vogels/bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 41 cm. In goede staat.
Vijf antieke Royal Sphinx Maastricht keramieken kastkommen. Decor Victoria. Circa 1900. Eén kom beschadigd. Afmeting: H 10 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Duits porseleinen vrouw in jurk met goud decor. 60er-Jaren. Gemerkt met kroon en W 1764. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse keramieken dekselpotten met bodemmerk. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek Duits porselein. Bestaande uit: 12x Fürstenberg eierdoppen. 1x handbeschilderde schaal met floraal/insecten en goud decor, 19e eeuw. 1x Hutschenreuther tablet met roze roos decor. Afmet...