Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Drie delen Chinees porselein 7436
Drie delen Chinees porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vier Chinese borden 7453
Vier Chinese borden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee delen China 7528
Twee delen China

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot diversen China (6x) 7533
Lot diversen China (6x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Drie delen Chinees porselein 7540
Drie delen Chinees porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese Yixing theepot 7561
Chinese Yixing theepot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 31 cm. 7564
Chinese vaas, H 31 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vijf Chinese borden Ø 23 cm. 7606
Vijf Chinese borden Ø 23 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee Chinese celadon schalen Ø 18 cm. 7638
Twee Chinese celadon schalen Ø 18 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (11x) 7650
Lot antiek Chinees porselein (11x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Chinese of Japanse cloisonné vaas, H 18 cm. 7687
Antieke Chinese of Japanse cloisonné vaas, H 18 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese of Japanse kom Ø 14 cm. 7805
Chinese of Japanse kom Ø 14 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
6 Delen 19e eeuws Japans porselein 7809
6 Delen 19e eeuws Japans porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee Chinese Imari kopjes 7823
Twee Chinese Imari kopjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee Chinese koppen 7824
Twee Chinese koppen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Drie Chinese melk/bloed schotels Ø 12 cm. 7122
Drie Chinese melk/bloed schotels Ø 12 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Imari schaal 7336
Imari schaal

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese klapmuts kom Ø 15 cm. 7450
Chinese klapmuts kom Ø 15 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Drie Chinese gemberpotten 7529
Drie Chinese gemberpotten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Drie Kantonese vazen 7544
Drie Kantonese vazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot Chinees Swatow porselein (6x) 7626
Lot Chinees Swatow porselein (6x)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Delen Chinees porselein 7798
2 Delen Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 23,4 cm. 7670
Twee Chinese borden Ø 23,4 cm.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antiek Japans theeservies 7786
Antiek Japans theeservies

Resultaat:

30 EUR