Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Fries kantoortje 3634
Fries kantoortje

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Hollandse staartklok 3583
Hollandse staartklok

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule, 1870 3559
Antieke Franse pendule, 1870

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Schwarzwalderklok 3543
Antieke Schwarzwalderklok

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zeldzame spiegelklok, 1860 3529
Zeldzame spiegelklok, 1860

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Friese stoelklok 3617
18e Eeuwse Friese stoelklok

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee regulateur klokken 3591
Twee regulateur klokken

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3586
Friese staartklok

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Vergulde Franse pendule, 1860 3579
Vergulde Franse pendule, 1860

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Friese stoelklok 3571
Friese stoelklok

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Engelse lantaarnklok uurwerk 3570
Engelse lantaarnklok uurwerk

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Antieke vrijslinger, 1890 3566
Antieke vrijslinger, 1890

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1860 3563
Franse pendule, 1860

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Junghans koekoeksklok, 1920 3550
Junghans koekoeksklok, 1920

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Friese stoelklok 3540
Friese stoelklok

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule, 1860 3521
Antieke Franse pendule, 1860

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Amsterdamse Warmink staande klok 3502
Amsterdamse Warmink staande klok

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3637
Friese staartklok

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3632
Friese staartklok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3624
Friese staartklok

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Franse portaalklok, 1830 3622
Franse portaalklok, 1830

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
18e Eeuws Franse lantaarnklok 3620
18e Eeuws Franse lantaarnklok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Carrara pendule, 1870 3618
Antieke Carrara pendule, 1870

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule 3601
Antieke Franse pendule

Resultaat:

40 EUR