Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Romeinse ring + fibula 2046
Romeinse ring + fibula

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
18e Eeuwse tinnen snavelkan, H 43 cm. 2256
18e Eeuwse tinnen snavelkan, H 43 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Drie dekseldozen 2068
Drie dekseldozen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
50-er Jaren tafellamp 2113
50-er Jaren tafellamp

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee Franse bronzen kandelaren, 1860 2003
Twee Franse bronzen kandelaren, 1860

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
4x Kerstboomstandaard 2154
4x Kerstboomstandaard

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Nishapur vogel 2064
Antieke Nishapur vogel

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Twee antieke lampen 2284
Twee antieke lampen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke turfkist 2163
Antieke turfkist

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Houtgestoken Heilig kruis 2153
Houtgestoken Heilig kruis

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
3x Emaille borden 2027
3x Emaille borden

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antieke Diecast spaarpot, 1920 2020
Antieke Diecast spaarpot, 1920

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Opgezette wildzwijn kop 2342
Opgezette wildzwijn kop

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee kandelaren met onyx 2324
Twee kandelaren met onyx

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antiek keramieken dienblad 2274
Antiek keramieken dienblad

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vijf oude lijsten 2251
Vijf oude lijsten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Franse spiegel 2250
Antieke Franse spiegel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee design stalampen 2241
Twee design stalampen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Reclame borstbeeld City Sport 2228
Reclame borstbeeld City Sport

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese paraplubak 2219
Chinese paraplubak

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke Chinese terracotta kruik 2201
Antieke Chinese terracotta kruik

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Verzameling Duits Not-Geld 1914-1924 2189
Verzameling Duits Not-Geld 1914-1924

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Hollandse theestoof, 1800 2158
Hollandse theestoof, 1800

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Hollandse theestoof, 1850 2157
Hollandse theestoof, 1850

Resultaat:

90 EUR