Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zeldzame piedestal, 1900 4151
Zeldzame piedestal, 1900

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Wandtafel 4198
Wandtafel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Franse vitrine 4057
Franse vitrine

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Franse bijzettafel met intarsia 4206
Franse bijzettafel met intarsia

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hutkoffer 4204
Hutkoffer

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Hollands secretaire (wortelnoten) 4185
Hollands secretaire (wortelnoten)

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Eiken barok secretaire 4175
Eiken barok secretaire

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Ovale mahonie tafel 4172
Ovale mahonie tafel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
18e Eeuwse dekenkist 4159
18e Eeuwse dekenkist

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Eiken broodspinde 4157
Eiken broodspinde

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Halspiegel met console, 1890 4154
Halspiegel met console, 1890

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Engelse-stijl lectuurhouder 4125
Engelse-stijl lectuurhouder

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke spiegel 4118
Antieke spiegel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Eiken barok commode 4115
Eiken barok commode

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke kussenkast, 1880 4090
Antieke kussenkast, 1880

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Franse etagere, 1880 4068
Franse etagere, 1880

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Dubbel gebogen secretaire 4049
Dubbel gebogen secretaire

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Eiken secretaire, 1840 4029
Eiken secretaire, 1840

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Spiegel met console 4027
Spiegel met console

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Eiken barok secretaire 4017
Eiken barok secretaire

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Eikenhouten 1-deurs kast 4234
Eikenhouten 1-deurs kast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Engelse hoekkast 4229
Engelse hoekkast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Mahonie spiegelbonheur 4228
Mahonie spiegelbonheur

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Engelse fauteuil 4227
Engelse fauteuil

Resultaat:

200 EUR