Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
J. Braakensiek, Stadsgezicht met tram 1171
J. Braakensiek, Stadsgezicht met tram

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Isidorus van Mens, Vrouw in klederdracht 1258
Isidorus van Mens, Vrouw in klederdracht

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2x Handgeschilderde ikonen 1245
2x Handgeschilderde ikonen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Anton Funke, Vaas met rozen 1228
Anton Funke, Vaas met rozen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Hermann, Vaas met bloemen 1358
Hermann, Vaas met bloemen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Oosterse stad met figuren 1310
Onduid. gesig., Oosterse stad met figuren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
A. Baltes, Oriëntaalse straat met figuren 1281
A. Baltes, Oriëntaalse straat met figuren

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
G.V. Derveaux, Frans riviergezicht 1220
G.V. Derveaux, Frans riviergezicht

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
W. v.d. Vliet, Landschap met boerin en koeien 1161
W. v.d. Vliet, Landschap met boerin en koeien

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Albert F. Mathijs, Dame in interieur 1101
Albert F. Mathijs, Dame in interieur

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
G. Krol, Boer met paardenkar bij Aamsveen 1044
G. Krol, Boer met paardenkar bij Aamsveen

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
V de Wal, Platbodems in Hollandse haven 1370
V de Wal, Platbodems in Hollandse haven

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Havengezicht met platbodems 1349
Onduid. gesig., Havengezicht met platbodems

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Boerin bij boerderij 1337
Ongesigneerd, Boerin bij boerderij

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Waterman, Bosgezicht met boswerkers 1314
Waterman, Bosgezicht met boswerkers

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Vivari Ferenc, Boerin bij boerderij en fruitboom 1305
Vivari Ferenc, Boerin bij boerderij en fruitboom

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Driemaster op volle zee 1269
Ongesigneerd, Driemaster op volle zee

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Piet Cottaar, Stilleven 1226
Piet Cottaar, Stilleven

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2x Johannes Bosboom, Studie schetsen van kerken 1146
2x Johannes Bosboom, Studie schetsen van kerken

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Theo Koch, Dorpsgezicht Elburg 1122
Theo Koch, Dorpsgezicht Elburg

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2x  A. Wapenaar, Figuren voorstellingen 1120
2x A. Wapenaar, Figuren voorstellingen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Toegeschr. aan Jan Toorop, Hollands stadsgezicht met nonnen en kindje Jezus 1116
Toegeschr. aan Jan Toorop, Hollands stadsgezicht met nonnen en kindje Jezus

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Gerard Krol, Aamsveen bij volle maan 1100
Gerard Krol, Aamsveen bij volle maan

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Miniatuurportret 1084
Miniatuurportret

Resultaat:

250 EUR