Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse reiswekker 3600
Duitse reiswekker
Startprijs 40 EUR
Regulateurklok, 1900 3588
Regulateurklok, 1900
Startprijs 50 EUR
Antieke nachtwakersklok 3608
Antieke nachtwakersklok
Startprijs 50 EUR
Franse comtoise 3573
Franse comtoise
Startprijs 60 EUR
Comtoise met harpslinger 3641
Comtoise met harpslinger
Startprijs 60 EUR
Amerikaanse tafelklok, 1910 3615
Amerikaanse tafelklok, 1910
Startprijs 70 EUR
Franse comtoise, 1880 3574
Franse comtoise, 1880
Startprijs 80 EUR
Franse comtoise 3596
Franse comtoise
Startprijs 80 EUR
Jura klokje met messing beslag 3630
Jura klokje met messing beslag
Startprijs 80 EUR
Antieke tafelklok, 1910 3549
Antieke tafelklok, 1910
Startprijs 90 EUR
Antieke tafelklok 3539
Antieke tafelklok
Startprijs 100 EUR
Antieke Schwarzwalder klok 3542
Antieke Schwarzwalder klok
Startprijs 100 EUR
Antieke Franse reiswekker 3554
Antieke Franse reiswekker
Startprijs 100 EUR
Regulateurklok 3578
Regulateurklok
Startprijs 100 EUR
Twee Schwarzwalder wandklokken 3602
Twee Schwarzwalder wandklokken
Startprijs 100 EUR
Antieke marmeren klok, 1890 3613
Antieke marmeren klok, 1890
Startprijs 100 EUR
Antieke Franse reiswekker 3623
Antieke Franse reiswekker
Startprijs 100 EUR
Mini reiswekker 3606
Mini reiswekker
Startprijs 140 EUR
Antieke Franse reiswekker 3560
Antieke Franse reiswekker
Startprijs 150 EUR
Staartklok met scheepjes 3577
Staartklok met scheepjes
Startprijs 150 EUR
Zeldzame antieke wekkerklok met leeuw 3594
Zeldzame antieke wekkerklok met leeuw
Startprijs 150 EUR
Franse wandklok, 1840 3629
Franse wandklok, 1840
Startprijs 150 EUR
Friese staartklok 3568
Friese staartklok
Startprijs 170 EUR
Antieke Franse glaspendule, 1900 3590
Antieke Franse glaspendule, 1900
Startprijs 170 EUR