Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Hongaarse Hollohaza 7 ltr. fles 6166
Hongaarse Hollohaza 7 ltr. fles
Startprijs 30 EUR
2 Makkumer theebussen 6186
2 Makkumer theebussen
Startprijs 35 EUR
Antiek porseleinen tablet 6028
Antiek porseleinen tablet
Startprijs 40 EUR
Vier antieke fayence vazen, 1900 6065
Vier antieke fayence vazen, 1900
Startprijs 40 EUR
Zeven tegels met diverse ambachten 6074
Zeven tegels met diverse ambachten
Startprijs 40 EUR
Goebel rookverdrijver 6100
Goebel rookverdrijver
Startprijs 40 EUR
Philips Tichelaar Makkum wandbord 6131
Philips Tichelaar Makkum wandbord
Startprijs 40 EUR
Grote Franse siervaas, H 49 cm. 6158
Grote Franse siervaas, H 49 cm.
Startprijs 40 EUR
Verzameling kannen/bierpullen 6163
Verzameling kannen/bierpullen
Startprijs 40 EUR
Vier antieke porseleinen figuren 6090
Vier antieke porseleinen figuren
Startprijs 50 EUR
Royal Copenhagen figuur 6091
Royal Copenhagen figuur
Startprijs 50 EUR
Bonbonschaal met zilveren beugel 6103
Bonbonschaal met zilveren beugel
Startprijs 50 EUR
Twee Staffordshire honden 6125
Twee Staffordshire honden
Startprijs 50 EUR
Vier delen antiek keramiek 6129
Vier delen antiek keramiek
Startprijs 50 EUR
Porseleinen lamp 6183
Porseleinen lamp
Startprijs 50 EUR
18e Eeuwse steengoed voorraadpot 6184
18e Eeuwse steengoed voorraadpot
Startprijs 50 EUR
2x Majolica borden Ø 29 cm. 6195
2x Majolica borden Ø 29 cm.
Startprijs 50 EUR
Vier delen empire serviesgoed 6026
Vier delen empire serviesgoed
Startprijs 60 EUR
Twee Delftse borden Ø 17 cm. 6061
Twee Delftse borden Ø 17 cm.
Startprijs 60 EUR
Twee delen Deens porselein 6088
Twee delen Deens porselein
Startprijs 60 EUR
Japans servies + tablet 6104
Japans servies + tablet
Startprijs 60 EUR
Twee Japanse Imari vazen, H 32 cm. 6111
Twee Japanse Imari vazen, H 32 cm.
Startprijs 60 EUR
Franse sierschotel 6126
Franse sierschotel
Startprijs 60 EUR
3-Delig kaststel, 1890 6136
3-Delig kaststel, 1890
Startprijs 60 EUR