49. Juliveiling 2021

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

Antiek bronzen figuur, Zittend meisje met hoed 5108
Antiek bronzen figuur, Zittend meisje met hoed
Startprijs 25 EUR
Antiek terracotta figuur, 1920 5055
Antiek terracotta figuur, 1920
Startprijs 40 EUR
Bronzen plaquette, 1920 5058
Bronzen plaquette, 1920
Startprijs 40 EUR
Twee antieke figuren 5084
Twee antieke figuren
Startprijs 40 EUR
Afrikaans houten sculptuur 5061
Afrikaans houten sculptuur
Startprijs 50 EUR
Bronzen plaquette 5064
Bronzen plaquette
Startprijs 50 EUR
Eikenhout gestoken Madonna 5081
Eikenhout gestoken Madonna
Startprijs 50 EUR
Messing overlay figuur 5102
Messing overlay figuur
Startprijs 50 EUR
Abstract beeld 5051
Abstract beeld
Startprijs 60 EUR
Houten figuur, Man met blaasinstrument 5079
Houten figuur, Man met blaasinstrument
Startprijs 60 EUR
Antieke Japanse bronzen plaquette 5038
Antieke Japanse bronzen plaquette
Startprijs 80 EUR
Bronzen beeld, Liggende baby 5067
Bronzen beeld, Liggende baby
Startprijs 80 EUR
Buste van terracotta 5088
Buste van terracotta
Startprijs 80 EUR
Bronzen boeddha 5104
Bronzen boeddha
Startprijs 80 EUR
Twee Japanse figuren 5049
Twee Japanse figuren
Startprijs 90 EUR
Bronzen beeld, Vader met kind 5040
Bronzen beeld, Vader met kind
Startprijs 95 EUR
Russische Madonna 5020
Russische Madonna
Startprijs 100 EUR
Twee houten Maria beelden 5069
Twee houten Maria beelden
Startprijs 100 EUR
Antieke bronzen Christus op basement, 1920 5072
Antieke bronzen Christus op basement, 1920
Startprijs 100 EUR
Figurengroep van gips 5103
Figurengroep van gips
Startprijs 100 EUR
Terracotta leeuw, Rako Zeilma 5031
Terracotta leeuw, Rako Zeilma
Startprijs 120 EUR
Houten Heilige Petrus 5093
Houten Heilige Petrus
Startprijs 120 EUR
Franse bronzen buste op sokkel 5098
Franse bronzen buste op sokkel
Startprijs 120 EUR
Antieke bronzen beer op basement, 1920 5023
Antieke bronzen beer op basement, 1920
Startprijs 140 EUR