Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse comtoise 3596
Franse comtoise
Startprijs 80 EUR
Frans Napoleon III Carrara pendule stel, 1880 3597
Frans Napoleon III Carrara pendule stel, 1880
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Twee regulateur klokken, 1900 3598
Twee regulateur klokken, 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Amerikaanse tafelklok, 1900 3599
Antieke Amerikaanse tafelklok, 1900

Resultaat:

70 EUR

Duitse reiswekker 3600
Duitse reiswekker
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Antieke Franse pendule 3601
Antieke Franse pendule

Resultaat:

40 EUR

Twee Schwarzwalder wandklokken 3602
Twee Schwarzwalder wandklokken
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antiek vijf-delig klokkenstel 3603
Antiek vijf-delig klokkenstel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse pendule, Vrouw met boek 3604
Franse pendule, Vrouw met boek

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke Franse reiswekker 3605
Antieke Franse reiswekker

Resultaat:

420 EUR

Mini reiswekker 3606
Mini reiswekker
Startprijs 140 EUR
Grote zwart-marmeren pendule 3607
Grote zwart-marmeren pendule
Startprijs 350 EUR
Antieke nachtwakersklok 3608
Antieke nachtwakersklok
Startprijs 50 EUR
Franse wandklok 3609
Franse wandklok
Startprijs 250 EUR
Vergulde empire pendule 3610
Vergulde empire pendule
Startprijs 525 EUR
Vuurvergulde pendule, Bibliotheek 3611
Vuurvergulde pendule, Bibliotheek
Startprijs 525 EUR
Verkocht
Japanse Imari pendule 3612
Japanse Imari pendule

Resultaat:

225 EUR

Antieke marmeren klok, 1890 3613
Antieke marmeren klok, 1890
Startprijs 100 EUR
Antieke staande klok, 1900 3614
Antieke staande klok, 1900
Startprijs 950 EUR
Amerikaanse tafelklok, 1910 3615
Amerikaanse tafelklok, 1910
Startprijs 70 EUR
Franse schildpad pendule, 1880 3616
Franse schildpad pendule, 1880
Startprijs 550 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Friese stoelklok 3617
18e Eeuwse Friese stoelklok

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke Carrara pendule, 1870 3618
Antieke Carrara pendule, 1870

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse precisie regulateur 3619
Franse precisie regulateur

Resultaat:

950 EUR