Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Spinnewiel 2216
Spinnewiel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Eiken kapstok, 1900 2225
Eiken kapstok, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oude messing weegschaal 2232
Oude messing weegschaal

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Art Deco servies 2247
Art Deco servies

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke petroleumlamp, 1900 2252
Antieke petroleumlamp, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek keramieken dienblad 2274
Antiek keramieken dienblad

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen kaarskandelaar 2276
Bronzen kaarskandelaar

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot divers antiek (6x) 2282
Lot divers antiek (6x)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Neo gotische plaquette 2300
Neo gotische plaquette

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee kaarskandelaren 2313
Twee kaarskandelaren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke bronzen kist + wijwaterbak 2325
Antieke bronzen kist + wijwaterbak

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Blauwe bloempotten 2327
4x Blauwe bloempotten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Marmeren coupes 2344
2 Marmeren coupes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Franse bronzen kandelaar 2366
Franse bronzen kandelaar

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Specerijen kastje 2409
Specerijen kastje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot divers 2248
Lot divers

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Drie delen antiek koperwerk 2283
Drie delen antiek koperwerk

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Twee Art Deco coupes, 1920 2302
Twee Art Deco coupes, 1920

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Kleine antieke apothekerskast 2326
Kleine antieke apothekerskast

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Twee antieke tablets, 1910 2349
Twee antieke tablets, 1910

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Vier antieke messing pannen 2350
Vier antieke messing pannen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Twee Perzische olielampen 2050
Twee Perzische olielampen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Majolica petroleumlamp, 1890 2079
Majolica petroleumlamp, 1890

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Twee glas-in-lood lampen 2122
Twee glas-in-lood lampen

Resultaat:

40 EUR