Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Portre Montre 2023
Portre Montre

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Jugendstil kaarskandelaar, 1900 2024
Jugendstil kaarskandelaar, 1900

Resultaat:

60 EUR

Antiek koptisch weefsel fragment in lijst 2025
Antiek koptisch weefsel fragment in lijst
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Antiek reclame bord 2026
Antiek reclame bord

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3x Emaille borden 2027
3x Emaille borden

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Gestoken tafelschaal, 1920 2028
Gestoken tafelschaal, 1920

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Duitse  zonnewijzer 2029
Duitse zonnewijzer

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Christian Dior tas 2030
Christian Dior tas

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Twee Art Deco-stijl wandlampen 2031
Twee Art Deco-stijl wandlampen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Gebrandschilderde lamp 2032
Gebrandschilderde lamp

Resultaat:

350 EUR

Art Deco-stijl plafonniere 2033
Art Deco-stijl plafonniere
Startprijs 350 EUR
Art Deco-stijl plafonniere 2034
Art Deco-stijl plafonniere
Startprijs 350 EUR
Prachtige antieke Engelse microscoop 2035
Prachtige antieke Engelse microscoop
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Antieke Duitse camera, 1900 2036
Antieke Duitse camera, 1900

Resultaat:

160 EUR

Twee antieke tinnen bokalen 2037
Twee antieke tinnen bokalen
Startprijs 275 EUR
Antieke Duitse globe Ø 13 cm. 2038
Antieke Duitse globe Ø 13 cm.
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Antieke plated kraantjeskan, 1800 2039
Antieke plated kraantjeskan, 1800

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2x Raak Amsterdam plafonnieres 2040
2x Raak Amsterdam plafonnieres

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Georg Jensen dekselpan 2041
Georg Jensen dekselpan

Resultaat:

150 EUR

Tazza (Loetz?) 2042
Tazza (Loetz?)
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Antiek tazza, 1890 2043
Antiek tazza, 1890

Resultaat:

80 EUR

Zwitserse Reuge speeldoos presse papier 2044
Zwitserse Reuge speeldoos presse papier
Startprijs 60 EUR
Russisch boek met documenten 2045
Russisch boek met documenten
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Romeinse ring + fibula 2046
Romeinse ring + fibula

Resultaat:

325 EUR