Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot porselein (6x) 6101
Lot porselein (6x)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Villeroy & Boch schotel 6133
Antieke Villeroy & Boch schotel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Medische buste 'Phrenology' 6156
Medische buste 'Phrenology'

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (20 st.) 6191
Lot antieke tegels (20 st.)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tichelaar Makkum schotel Ø 35 cm. 6064
Tichelaar Makkum schotel Ø 35 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee Staffordshire honden 6089
Twee Staffordshire honden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Japans Satsuma theeservies 6152
Japans Satsuma theeservies

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4 Antieke Petrus Regout bloempotten 6185
4 Antieke Petrus Regout bloempotten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke amfora kruik 6112
Antieke amfora kruik

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
6-Pas tegeltableau 6151
6-Pas tegeltableau

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Vier 17e eeuwse tegels 6174
Vier 17e eeuwse tegels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
9 Delen keramiek, divers 6169
9 Delen keramiek, divers

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Staffordshire honden 6187
2 Staffordshire honden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Tien Hollandse wandtegels 6192
Tien Hollandse wandtegels

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Grenzhausen kan 6160
Grenzhausen kan

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot oud keramiek (divers) 6135
Lot oud keramiek (divers)

Resultaat:

25 EUR