Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bruinsma, Wintergezicht 1360
Bruinsma, Wintergezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Vaas met bloemen 1361
Onduidelijk, Vaas met bloemen

Resultaat:

50 EUR

C.M. Kouw, Hollandse platbodems op zee 1362
C.M. Kouw, Hollandse platbodems op zee
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Edzard Koning, Boerin met kat bij boerderij 1363
Edzard Koning, Boerin met kat bij boerderij

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x J.A. Smit (JAS), Bellona + Mokum Red 1364
2x J.A. Smit (JAS), Bellona + Mokum Red

Resultaat:

60 EUR

H. Houssart, Landschap met boot en kamperende mensen 1365
H. Houssart, Landschap met boot en kamperende mensen
Startprijs 80 EUR
H.J. van de Poel, Stilleven met appels 1366
H.J. van de Poel, Stilleven met appels
Startprijs 50 EUR
E.F. v.d. Burgh, Gedroogde zonnebloemen 1367
E.F. v.d. Burgh, Gedroogde zonnebloemen
Startprijs 100 EUR
O. Köster, Landschap met dorp 1368
O. Köster, Landschap met dorp
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Willem Horsman, Hollands dorpsgezicht 1369
Willem Horsman, Hollands dorpsgezicht

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
V de Wal, Platbodems in Hollandse haven 1370
V de Wal, Platbodems in Hollandse haven

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
W.J. Rangé, Schelpenvissers 1371
W.J. Rangé, Schelpenvissers

Resultaat:

60 EUR

Fannie Bernhard, Landschap 1372
Fannie Bernhard, Landschap
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Brügte?, Landschap in bloei 1373
Brügte?, Landschap in bloei

Resultaat:

190 EUR

Nenad Karpov, Winters landschap 1374
Nenad Karpov, Winters landschap
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Fedor van Kregten, Poldergezicht met windmolens 1375
Fedor van Kregten, Poldergezicht met windmolens

Resultaat:

200 EUR

George Seveau, Kerk in Parijs 1376
George Seveau, Kerk in Parijs
Startprijs 60 EUR
Onduid. gesig., Landschap, boerderij met figuren 1377
Onduid. gesig., Landschap, boerderij met figuren
Startprijs 60 EUR
3x Divers 1378
3x Divers
Startprijs 40 EUR
Landkaart, Gelderland + Zutphen 1379
Landkaart, Gelderland + Zutphen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Drie Engelse reproducties, Vossenjacht 1380
Drie Engelse reproducties, Vossenjacht

Resultaat:

70 EUR

Vier antieke Franse prenten, Paarden/Militaria 1381
Vier antieke Franse prenten, Paarden/Militaria
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Hollands landschap met knotwilg en koeien 1382
Ongesigneerd, Hollands landschap met knotwilg en koeien

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Espen Hagen, Indianen portretten 1383
3x Espen Hagen, Indianen portretten

Resultaat:

70 EUR