Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuwse Engelse dekenkist 4075
18e Eeuwse Engelse dekenkist

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke koekoeksklok, 1900 3589
Antieke koekoeksklok, 1900

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Charles Dix Vorderzappler onder stolp 3572
Antieke Charles Dix Vorderzappler onder stolp

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Boulle klok op piedestal 3515
Boulle klok op piedestal

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Groot lot antieke brillen 2185
Groot lot antieke brillen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Picasso plaquette 2176
Picasso plaquette

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vier-armige kandelaar, H 66 cm. 2104
Vier-armige kandelaar, H 66 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Drie antieke  postweegschalen etc. 2056
Drie antieke postweegschalen etc.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Stel gesneden hertenkoppen 2014
Stel gesneden hertenkoppen

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Langa, Landschap 1422
Langa, Landschap

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Hippolyte  van Soom, Landschap met boerin en rivier 1387
Hippolyte van Soom, Landschap met boerin en rivier

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Corneille, Abstract 1307
Corneille, Abstract

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
J. Miedema, Hollands melkmeisje bij zonnig dorp 1031
J. Miedema, Hollands melkmeisje bij zonnig dorp

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Collier van ioliet met goud 786
Collier van ioliet met goud

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke Japanse Kutani lampenvoet, H 51 cm. 7605
Antieke Japanse Kutani lampenvoet, H 51 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kom Ø 14,5 cm. 7592
Chinese Familie Rose kom Ø 14,5 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 27 cm. 7416
Chinese vaas, H 27 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
2x Antieke tempelfiguren in schaduwbox 7279
2x Antieke tempelfiguren in schaduwbox

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 16,4 cm. 7204
Chinese kom Ø 16,4 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Zes 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11,5 cm. 7083
Zes 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11,5 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Drie 18e eewuse Delftse vazen 6190
Drie 18e eewuse Delftse vazen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zeldzaam Petrus Regout theeserveis 6168
Zeldzaam Petrus Regout theeserveis

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bronzen engel 5076
Bronzen engel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Oosterse loper, 82 x 390 cm. 4511
Oosterse loper, 82 x 390 cm.

Resultaat:

160 EUR