Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zeer kleine zilveren mini Vorderzappler, H 4,5 cm. 3517
Zeer kleine zilveren mini Vorderzappler, H 4,5 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Pierre Allechinsky, Autumn 1316
Pierre Allechinsky, Autumn

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Lot zilveren streeksieraden 867
Lot zilveren streeksieraden

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zeldzame Chinese kan met tinnen deksel 7624
Zeldzame Chinese kan met tinnen deksel

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
2 Colenbrander Ram vazen 6002
2 Colenbrander Ram vazen

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Zijden ghoum/Iran kleed, 154 x 98 cm. 4518
Zijden ghoum/Iran kleed, 154 x 98 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Oude benen schaakstukken 2226
Oude benen schaakstukken

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinese bloempot Ø 22,7 cm. 7239
Chinese bloempot Ø 22,7 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Industriële ladenkast 4025
Industriële ladenkast

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Postzegel verzameling 2148
Postzegel verzameling

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Frans Baayens, Bosgezicht Twickel-Delden 1451
Frans Baayens, Bosgezicht Twickel-Delden

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Gouden armband 527
Gouden armband

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zes Chinese kop en schotels 7357
Zes Chinese kop en schotels

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Stel Chinese vazen, H 16,5 cm. 7253
Stel Chinese vazen, H 16,5 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees antiek 7220
Twee delen Chinees antiek

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Zijden kleed (ghoum), 84 x 60 cm. 4508
Zijden kleed (ghoum), 84 x 60 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt, 187 x 280 cm. 4505
Perzisch tapijt, 187 x 280 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Vier-delig Italiaans bankstel 4157
Vier-delig Italiaans bankstel

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antieke buffetkast, 1880 4133
Antieke buffetkast, 1880

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Mahonie bank met velours bekleding, 1820 4121
Mahonie bank met velours bekleding, 1820

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Wandconsole met vergulding 4045
Wandconsole met vergulding

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Gietijzeren schild 2040
Gietijzeren schild

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
M. de Jongere, Bomschuiten op strand 1223
M. de Jongere, Bomschuiten op strand

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Lot zakhorloges 596
Lot zakhorloges

Resultaat:

275 EUR