Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Vergulde kandelaar 2001
Vergulde kandelaar
Startprijs 550 EUR
Ingelegd dienblad 2002
Ingelegd dienblad
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Twee Franse cassolettes, H 52 cm. 2003
Twee Franse cassolettes, H 52 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antieke olielamp, 1880 2004
Antieke olielamp, 1880

Resultaat:

90 EUR

Twee antieke Weense kandelaren, H 24 cm. 2011
Twee antieke Weense kandelaren, H 24 cm.
Startprijs 650 EUR
Antieke figuurlijke tafelschaal 2012
Antieke figuurlijke tafelschaal
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Japanse Kutani tafellamp 2013
Japanse Kutani tafellamp

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee wandlampen in Art Deco-stijl 2016
Twee wandlampen in Art Deco-stijl

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen hanglamp in empire-stijl, 1900 2019
Bronzen hanglamp in empire-stijl, 1900

Resultaat:

300 EUR

Antiek zandstenen kruisbeeld met vrouw, H 79 cm. 2022
Antiek zandstenen kruisbeeld met vrouw, H 79 cm.
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Schwarzwalder snijwerk 2024
Schwarzwalder snijwerk

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schwarzwalder snijwerk 2025
Schwarzwalder snijwerk

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee 17e - 18e Eeuwse Korinthische zuilen, H 180 cm. 2028
Twee 17e - 18e Eeuwse Korinthische zuilen, H 180 cm.

Resultaat:

1.400 EUR

Antieke theestoof, 1900 2031
Antieke theestoof, 1900
Startprijs 100 EUR
Drie bronzen sluitgewichten 2033
Drie bronzen sluitgewichten
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Bronzen figuurlijke lamp 2035
Bronzen figuurlijke lamp

Resultaat:

130 EUR

Twee pronkvazen, 1880 2038
Twee pronkvazen, 1880
Startprijs 170 EUR
Antieke Hollandse globe, 1900 2042
Antieke Hollandse globe, 1900
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Birmaanse notenbak 2044
Birmaanse notenbak

Resultaat:

65 EUR

Perzische weegschaal 2045
Perzische weegschaal
Startprijs 80 EUR
Lot sieraden (bodemvondsten) 2046
Lot sieraden (bodemvondsten)
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Drie delen oud/antiek terracotta 2052
Drie delen oud/antiek terracotta

Resultaat:

50 EUR

Twee marmeren cassolettes 2053
Twee marmeren cassolettes
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Antieke bronzen inktpot, 1900 2055
Antieke bronzen inktpot, 1900

Resultaat:

90 EUR