Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese dekseldoos Ø 20 cm 7001
Chinese dekseldoos Ø 20 cm
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Chinese Familie Verte lamp, H 74 cm. 7003
Chinese Familie Verte lamp, H 74 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee Chinese schotels Ø 28,5 cm. 7004
Twee Chinese schotels Ø 28,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Stel 18e eeuwse Chinese dekselvazen, H 30,5 cm. 7005
Stel 18e eeuwse Chinese dekselvazen, H 30,5 cm.
Startprijs 1.500 EUR
Twee Chinese dekselpotten, H 20,5 cm. 7008
Twee Chinese dekselpotten, H 20,5 cm.
Startprijs 750 EUR
Chinese Familie Rose schaal 7014
Chinese Familie Rose schaal
Startprijs 800 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Chinese trekpot Ø 9,5 cm. 7015
18e Eeuwse Chinese trekpot Ø 9,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Twee Chinese kommen Ø 20,5 cm. 7016
Twee Chinese kommen Ø 20,5 cm.
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Stel Chinese Kantonese vazen, H 31 cm. 7018
Stel Chinese Kantonese vazen, H 31 cm.

Resultaat:

300 EUR

Chinese Imari kom Ø 22 cm. 7021
Chinese Imari kom Ø 22 cm.
Startprijs 350 EUR
Chinese bronzen boeddha 7022
Chinese bronzen boeddha
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Chinese Familie Rose trekpot, Ø 10 cm. 7024
Chinese Familie Rose trekpot, Ø 10 cm.

Resultaat:

200 EUR

18e Eeuwse Chinese dekselterrine Ø 26 cm. 7025
18e Eeuwse Chinese dekselterrine Ø 26 cm.
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Chinese diepe schaal 7026
Chinese diepe schaal

Resultaat:

200 EUR

Antieke Kang Xi schotel 8 x 43 cm. 7027
Antieke Kang Xi schotel 8 x 43 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Chinees Familie Rose bord Ø 22,8 cm. 7028
Chinees Familie Rose bord Ø 22,8 cm.
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Chinese/Kantonese lampenvoet, H 39 cm. 7031
Chinese/Kantonese lampenvoet, H 39 cm.

Resultaat:

300 EUR

Zeldzaam 17e - 18e  eeuws Chinees bord Ø 22 cm. 7033
Zeldzaam 17e - 18e eeuws Chinees bord Ø 22 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Drie antieke Chinese Kantonese vazen 7036
Drie antieke Chinese Kantonese vazen

Resultaat:

225 EUR

17e- 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 38 cm. 7037
17e- 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 38 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 39,2 cm. 7038
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 39,2 cm.

Resultaat:

2.000 EUR

Chinese Cheng Lung schotel Ø 35 cm. 7039
Chinese Cheng Lung schotel Ø 35 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Chinese Pelgrimvaas, H 17 cm. 7040
Chinese Pelgrimvaas, H 17 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese wierookbrander + console 7041
Chinese wierookbrander + console

Resultaat:

400 EUR