Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke spiegel, 1860 4131
Antieke spiegel, 1860

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Tafel met snijwerk 4113
Tafel met snijwerk

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Vitrinekast 4109
Vitrinekast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Wortelnoten secretaire 4021
Wortelnoten secretaire

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Hollands barok secretaire 4014
Hollands barok secretaire

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Italiaanse gebeeldhouwde kast, 1900 4000
Italiaanse gebeeldhouwde kast, 1900

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antiek barok secretaire 4271
Antiek barok secretaire

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Mahonie piedestal, H 101 4197
Mahonie piedestal, H 101

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Vier delen antiek, 1900 4150
Vier delen antiek, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee-deurs meidenkast (mahonie) 4125
Twee-deurs meidenkast (mahonie)

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke Louis Seize-stijl bank, 1900 4117
Antieke Louis Seize-stijl bank, 1900

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Empire spiegel, H 140 x B 52 cm. 4065
Empire spiegel, H 140 x B 52 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Franse bestekkast, 1880 4053
Antieke Franse bestekkast, 1880

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Franse/Spaanse salontafel 4027
18e Eeuwse Franse/Spaanse salontafel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Italiaanse vitrinekast 4017
Italiaanse vitrinekast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke Franse vitrinekast, 1900 4268
Antieke Franse vitrinekast, 1900

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Duitse broodspinde 4242
Duitse broodspinde

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Engelse salontafel 4237
Engelse salontafel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Dagobertstoel 4187
Dagobertstoel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke Chinese bijzettafel 4184
Antieke Chinese bijzettafel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee empire stoelen 4161
Twee empire stoelen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bureaustoel, 1915 4153
Bureaustoel, 1915

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Grote armleunstoel 4132
Grote armleunstoel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke speeltafel 4127
Antieke speeltafel

Resultaat:

100 EUR