Antieke Franse palissanderhouten kolompendule met console + florale intarsia. Circa 1860. Afmeting: H 53 cm. In goede ongerestaureerde staat.
19e Eeuwse staande klok. Notenhout. Fries model met Schwarzwalder uurwerk. Huwelijk. Afmeting: H 255 cm. In redelijke staat.
Design bureauklok van metaal. Quartz, batterij functie. Memphis Design. 1980. Afmeting: 20 x 20 x 3,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Engelse staande klok. Prachtig gegraveerd uurwerk, verguld/verzilverd. Gill Banneman Banef. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + seconden aanduiding. Afmeting: H 208 cm. In ...
Antieke Amerikaanse Ansonia tafelklok met automaat. Circa 1900. Duivel beweegt op-en-neer aan veer. Compositie metaal. Opdraaiveer goed. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Zware antieke Franse reiswekker van brons. Met slagwerk op gongspiraal. Circa 1900 - 1920. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Chinese cloisonné tafelklok van messing met emaille wijzerplaat. Glas mist. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse notenhouten historisme klok met console + messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Art Deco staande klok met notenhout. Circa 1930. Genummerd: 196. Afmeting: H 196 cm. In goede staat.
Engelse skeletklok van messing, met snek, geplaatst onder glazen stolp. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse Charles Dix pendule van porselein. Circa 1840. In de stijl van Jacot Petit. Wijzerplaat beschadigd, helft sabel mist. Verder in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjessli...
Grote antieke Franse Carrara marmeren pendule met verguld brons en facet geslepen glas. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Zeer grote Franse marmeren pendule van onyx met fazanten (metaal/brons?). Art Deco. Circa 1925. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 42 x 82 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok. 18e Eeuw. Gesigneerd Valen Donns Louth. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + seconden aanduiding. Niet getest. Afmeting: H 225 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten mini-staande klok met floraal intarsia. Enchappement, achtdaags-uurwerk. A+N Paris. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse marmeren empire pendule met bronzen figuur. Lezende Griekse dame. Circa 1820. Bovenste plint marmer randschade. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 51 cm...
Vier antieke Franse pendule uurwerken. Bestaande uit: Drie Franse pendule uurwerken + één zakhorloge uurwerk. Eén uurwerk in platine gesigneerd, circa 1800 -1780. Etienne Baillon Paris. Eén uurwerk e...
Antieke Duitse Gustav Becker eikenhouten staande klok. Circa 1890. Met messing bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Weekloper, Halfuur-slag. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Antieke Franse lakwerk reiswekker met messing inleg. Gesigneerd Hatton a Paris. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse onyx met messing glaspendule. Jaarloper. Met facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Oosterse bronzen pendule met putti + halve maan. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Met emaille cartouches. Afmeting: 37 x 13 x 34 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten bracketklok door Jasper Guy Shaftesbury. Eerste helft 19e eeuw. Met zwaar bronzen uurwerk, fusee, snek. Weekloper, halfuur-slag op grote verzilverde/plated bel. Afmeting...
Oude/antieke vergulde porseleinen Franse pendule met figuren. Gesigneerd Gallé. Kroon gelijmd, één hand mist, enkele chips. Achtdaags stil uurwerk. Uit Parijs. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede sta...
Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met lyra spelende Deiana. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 39 cm. In goede originele staat.