Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
18 Resultaten
Kavel: 3000

Antiek cricketspel, 1900

Startprijs 100 EUR

Grote kist met antiek cricketspel. Circa 1900. Afmeting: 20 x 108 x 33 cm. In goede staat.


Kavel: 3007

Antieke pop + bedje, 1930

Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop + opvouwbaar metalen poppenbed. Circa 1930. Pop gemerkt met zon + P + ster, nr. 4536 G.3. Pop heeft echt haar, babylichaam en slaapogen. Bakfout + chip bij linkeroog. Af...


Kavel: 3002

Diorama, Poppenautomaat

Startprijs 400 EUR

Diorama poppenautomaat met melodie. Bewegende pop en vlinders. 20e Eeuw. Verso gemerkt Tiffany Studio's. Afmeting: 63 x 53 x 15 cm. In goede werkende staat.


Kavel: 3017

Lot houten speelgoed

Resultaat: 20 EUR

Groot lot houten speelgoed. Divers. Plus twee spelen. 20e Eeuw. Onder andere: G.D.R. Deels beschilderd. Afmeting: 5- 40 cm. In goede staat.


Kavel: 3012

Lot antieke poppen (7x)

Resultaat: 40 EUR

Zeven oude/antieke poppen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3005

Oud Chinees schaakspel

Resultaat: 50 EUR

Oud Chinees houtgestoken schaakspel met houten schaakstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 3006

Marmeren schaakspel (compleet)

Resultaat: 50 EUR

Compleet marmeren schaakspel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 x 40,5 cm. In goede staat.


Kavel: 3013

Drie porseleinen poppen

Resultaat: 50 EUR

Drie porseleinen poppen. Tweede helft 20e eeuw. (1) Pop met speelwerk en bewegingsmechanisme. (2) Googly Nar Symbalier replica. (3) Meisje met Steiff poedel, gemerkt W. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede ...


Kavel: 3016

Twee antieke speelgoed rammelaars

Resultaat: 60 EUR

Twee antieke speelgoed rammelaars. Duitsland. (1) 19e Eeuwse rammelaar pop + geluid. (2) Celluloid rammelaar. Circa 1930. Afmeting: 16 - 32 cm. In goede staat.


Kavel: 3011

Vijf oude modelbouwdozen

Resultaat: 60 EUR

Vijf oude modelbouwdozen met inhoud + beschrijving. Onbespeeld. 2x Revell. 2x Jo Han. 1x Eurora. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 35 cm. In goede staat.


Kavel: 3008

Grote Peyo Dupuis smurf, H 30 cm.

Resultaat: 70 EUR

Collectors item. Grote Peyo Dupuis smurf van kunststof. 1970 - 1979. Jager rookt tabakspijp. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.


Kavel: 3015

2x Antieke Duitse porseleinen poppen

Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen poppen. Circa 1900 - 1930. (1) Heubach Köppelsdorf lederbalg pop nr. 275 met echt haar en slaapogen. (2) A.M. Marseille baby pop nr. 351 met papier maché lichaam. Afmet...


Kavel: 3009

Lot met wagons (ca. 45 stuks)

Resultaat: 70 EUR

Lot met diverse wagons. Circa 45 stuks van diverse merken. In goede staat.


Kavel: 3014

3x Antieke Duitse porseleinen poppen

Resultaat: 80 EUR

Drie antieke Duitse porseleinen poppen. Circa 1900 - 1930. (1) A.M. Marseille 3200 meisjespop. (2) Trebor Germany Nr. 22. (3) Schotse jongen met kilt. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat.


Kavel: 3010

Lot Dinky Toys

Resultaat: 130 EUR

Interessant lot met diverse metalen Dinky Toys. 20e Eeuw. Onder andere; MG Midget 108 (ingesealed). Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.


Kavel: 3003

Antieke Nirona kindergrammofoon, 1910

Resultaat: 130 EUR

Antieke Duitse Nirona kindergrammofoon D.R.P. 300262 + 299390. Circa 1910. Afmeting: 24 x Ø 19 cm. In goede functionerende staat.


Kavel: 3001

Lot blikken trein-speelgoed

Resultaat: 150 EUR

Lot divers oud blikken trein-speelgoed. Onder meer; Hornby, Fleischmann, Karl Bub, Duitsland. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 23 cm. Lichte gebruikssporen, verder in goede staat.


Kavel: 3004

Lot Märklin treinen

Resultaat: 350 EUR

Lot Märklin treinen. Onder andere; 1x Märklin HO 34882 stoomlocomotief nr. 043 903-4. 1x Märklin HO 33184 stoomlocomotief nr. 18 427. 1x Märklin HO 33840 stoomlocomotief nr. 50 2448. 1x Märklin HO 339...