Antieke 15e eeuwse Chinese Huau celadon dekselpot met herten/draak/kip decor. Mooie patina + ouderdomssporen. Afmeting: H 19 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein met craquelé glazuur. 1x Dekselpot, mangaan, floraal decor. 1x Kantonese lampenvoet met brons, figuren/kostbaarheden decor. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemmand decor. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijke staat.
Twee oude Chinese muntstukken. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraad dekselpot met floraal/vogel/tekst decor. Binnenrand chips. Afmeting: H 27 x Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met pagode in landschap/floraal en goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met grijs/bruin craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.