Zeer fraai Amsterdams staand horloge. Eikenhout met wortelnoten opgelegd. Uurwerk met volle kalender en scheepjesmechaniek. Gesigneerd Hendrik Schoonbeek Amsteldam. 288x56x34cm
Briljant klip ketting,hanger WG 750/000, met 9 diamanten 5.10ct.TW/VVS samen gezet als 1 steen rondom bezet met briljanten 0.33ct. TW/VVS, L.24mm, aan een ketting WG 750/000 L.45cm. 9.5 gr. Erg mooi g...
Jan te Wierik (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), belangrijke Twentse kunstenaar. Bijzonder groot doek, olieverf op linnen, drie fantasiefiguren 120x210cm. Cond.: UAcryl op linnen
Ongesigneerd 17e-18e eeuws, olieverf op linnen, voorname dame en heer in schitterende kleding (oude bedoeking) 124x89cm. Cond.: G
Steiner Paris A17. Open gesloten mond, blauw-groene paper-weight ogen en gaatjes in de oren. Blonde haren en open vingers. Inclusief originele kleding en schoentjes. L.: 83cm. Cond.: GL.65 cm
Dirk Peter van Lokhorst '75, olieverf op linnen, ossenspannen met figuren 66x36cm. Cond.: R
Zuidzee parel collier, sluiting WG 750/000 verwerkt in een parel, 32 zeer fijne witte zuidzee parels 13-14 mm., L 43.5 cm.
Kämmer & Reinhardt Nr. 101, Marie. Gesloten mond en geschilderde ogen. Alles origineel en in perfecte conditie
J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245. Open mond met 2 tanden boven, blauwe ogen en open vingers. Lichtblonde mohairpruik. Pop is in perfecte conditie.
Evert Moll (1878 Den Haag - 1955), olieverf op linnen, Rotterdamse haven met driemaster "De Viking" 60x80cm. Cond.: U
Googly, Hertel & Schwab Nr. 165. Bruine ogen en open vingers. Originele kleertjes en oud pruikje L.: 30cm.
Briljant hanger WG 750/000, 103 briljanten 2.72 ct.W/S1, en een zeer fijne Zuidzee parel Ø18 mm.!!! 11.1 gr.
Prachtig Bouille stijl klokje met schildpad ingelegd ca. 1880. Frans uurwerk
Grote dubbele orenvaas op voet, Eichwald, gemaakt door Bernhard Bloch ca. 1900. Handbeschilderde achterkant met bloemen en voorkant met gezelschap in park. 93x43cm.
Aquamarijn-briljant hanger. WG 750/000 met een vol gefacceteerde Braziliaanse natuurlijke aquamarijnsolitair 47.01 ct..in een zeer goede krachtige kleur, en briljanten TW/SI 1.27 ct.,31.5 gr. Met expe...
Zeldzame bracket klok Engeland. Gesigneerd Wyatt Blandford. Mahoniehouten kast met in alle kanten zaagwerk. Bovenop afsluiting met bronzen greep.
Koppel Kutsenreuter percussiepistolen 18e eeuw, frontladers. Veel graveerwerk met figuren en mahoniehouten kolfen. In uitmuntende staat 42x15x5cm. Cond.: U
Albertus Verhoesen (Utrecht 1806 - 1881), olieverf op linnen, "Paardestal van de cavalerie" gedateerd 1863. Voorstellend 3 paarden met kippen, hond en cavalerist. Zeldzame voorstelling 45x34cm. Cond.:...
Creolen GG 750/000 aan de voorkant,en achterkant aan de binnenkant bezet met 216 briljanten 2.02ct.TW/VSI, Ø28mm.,9.2 gr.(voorm.verk.prijs 11110.-euro).
Briljant klip oorstekers WG 750/000 bezet met 102 briljanten 1.27 ct.W/VSI en 73 Baquette diamanten 0.92ct. TW/VSI ,L 22mm., 10.8gr.
18e Eeuws heilig beeld met originele polychromie. Groot formaat goud-decor 112x51x30cm. Cond.: G
Fransico Miralles(1848 Valencia-1901), olieverf op linnen. Genre; schilder van portretten. Bekende Spaanse impressionist(diverse prijzen ontvangen). 29,5x40cm. Cond.: U
Carel Jacobus Behr (Den Haag 1812 - 1895 Den Haag) (Diverse musea), olieverf op linnen, portret van een heer 1853 (statieportret) 82x104cm. Cond.: U