Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Vaas, Bernhard Bloch, Eichwald
Startprijs 2.900 EUR

Grote dubbele orenvaas op voet, Eichwald, gemaakt door Bernhard Bloch ca. 1900. Handbeschilderde achterkant met bloemen en voorkant met gezelschap in park. 93x43cm.

Goud imari kraagvaas
Startprijs 1.500 EUR

Kapitale goud-imari kraagvaas op houten console ca. eind 19e eeuw. Gedecoreerd met figuren in landschap. Afkomstig uit een prive-verzameling 113xø45cm. Cond.: U

12 Kop &13 Schotels
Startprijs 1.000 EUR

9 Chine de Commande kop en 12 schotels 18e eeuw. Handbeschilderd met Europeanen met schepen. Schotels zijn gaaf, 5 kopjes zijn gaaf, 4 kopjes met minimalen randschilfers ø11,4cm. en ø7,3cm. Cond.: G T...

12 Kopjes
Startprijs 800 EUR

12 Chine de Commande kopjes 18e eeuw. Handbeschilderd met Europeanen met schepen. 6 Kopjes met minimale chips 6xø6cm. Cond.: G

Porseleinen groep, valsspeler
Startprijs 725 EUR

Porseleinen groep van een valsspeler tijdens het kaarten. op houtenplateau,gesign. Merli,King's Italië, 20e eeuw,29x56x35cm.

Goudimari kraagvaas
Startprijs 550 EUR

Grote balustervormige goud-imari kraagvaas ca. 1900. Decor van bloemen en draken met prachtige kleuren.

Frans koffieservies
Resultaat: 500 EUR

12-Delig koffieservies begin 19e eeuw Frankrijk. Ongemerkt. 7 Beschadigingen aan schenkkan, suikerpot, kopje en schotels Cond.: R

2 Ivoren tanden
Startprijs 450 EUR

Twee antiek ivoren slagtanden compleet uitgewerkt met kudde olifanten (5) ca. 1900. De achterste olifant wordt door een krokodil in de staart gebeten. Voorop staat een vrouwenhoofd afgebeeld. L.: 50cm...

2 Vazen, handbeschilderd
Startprijs 450 EUR

2 Franse handbeschilderde vazen 19e eeuw. 1x Edelman 1x Edelvrouw. Achterkant gedecoreerd met bloemen op tak. 1 Chip aan de voet 33,5x20x14cm. Cond.: U

Porseleinen groep
Startprijs 400 EUR

Porseleinen groep, valsspeler

Imari dekselvaas
Startprijs 400 EUR

Imari dekselvaas, Japans midden 19e eeuw. Zeer fijne beschilderingen van bloemen en landschapsdecor. Minimale randschade aan het deksel H.: 37cm.

Trekpotje
Startprijs 350 EUR

Chine de Commande porseleinen trekpotje 18e eeuw, Handbeschilderd met kooplui en schip. 13,4x18,4xø10,5cm. Cond.: U

Melkkannetje
Startprijs 350 EUR

Chine de Commande porseleinen schenkkannetje 18e eeuw. Handbeschilderd met figuren (miniem chipje deksel) 12,2x9,7x7cm. Cond.: G

Chinees trekpotje
Startprijs 300 EUR

18e Eeuws trekpotje met vismotief, blauw decor. Vermoedelijk China of Japan 13,3x15xø9,5cm. Cond.: G

Jugendstil plaquette, Karlsruhe
Startprijs 300 EUR

Grote keramiek driedimesionale plaquette, gemerkt met het wapen van Karlsruhe, voorstellend landarbeiders 52x43x7cm. Cond.: G

Royal Albert,eetservies
Resultaat: 300 EUR

Eetservies voor 10 personenen, 55 delig,Royal Albert, Old-country roses, Engeland, 10 platte borden,Ø26 cm.,9 diepe borden (1 l.best.)2 saucierres met onderschotel,2 kleine borden,9 dessert borden,3 s...

Royal Albert ,koffieservies
Startprijs 300 EUR

Koffieservies voor 6 personen Royal Albert,26 delig, Old-country roses,Engeland,koffiekan H.26 cm.,theekan H.17 cm.,6 kop en schotels,gebakschaal Ø31 cm.,6 gebakbordjes Ø18 cm.,cakeschaal L29 cm.,melk...

Servies Calyx Ware Wedgwood
Startprijs 300 EUR

71-Delig porseleinen servies gemerkt Calyx Ware Adams (Member of the Wedgwood Group) 20e eeuw. Cond.: U

Groot aardewerken beeld
Startprijs 275 EUR

Groot aardewerk beeld,putto op paard,wit geglazuurd,l.besch. ovale voet. H.60 cm.

Keramisch beeld
Startprijs 260 EUR

Groot keramiek sculptuur van Katzhütte Thuringen Duitsland 1e helft 20e eeuw. Voorstellende dansende man met vrouw 50x33x15cm. Cond.: U

Rosenthal servies
Resultaat: 200 EUR

34-Delig porseleinen eetservies van Rosenthal Winifred (Duitsland). Blauw decor met bladgoud. 1 Grote ovale presenteerschaal, 1ronde grote schaal, 4 grote borden, 6 diepe borden, 6 soepkoppen met onde...

Vrijmetselaars glas
Startprijs 250 EUR

Groot kristallen vrijmetselaarsglas 19e eeuws. Compleet geslepen en geëtst met troffels, zwaarden, sterren en zonnetje. Met vrijmetselaarsteken 16xø11cm. Cond.: G

5 Chinese miniaturen
Startprijs 250 EUR

Vijf porseleinen Chinese figuren 17e-18e eeuw (blank). Voorstellingen met Europese edelmannen (V.O.C.?). Lichte beschadigingen.

Celadon Chinese vaas
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse blauw Chinese celadon kraagvaas. Handbeschilderd met planetn en vazen op sokkel. Lichte randschade 59,5xø20cm. Cond.: G