Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan te Wierik
Resultaat: 5.850 EUR

Jan te Wierik (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), belangrijke Twentse kunstenaar. Bijzonder groot doek, olieverf op linnen, drie fantasiefiguren 120x210cm. Cond.: UAcryl op linnen

Schilderij 17e/18e eeuw
Startprijs 5.000 EUR

Ongesigneerd 17e-18e eeuws, olieverf op linnen, voorname dame en heer in schitterende kleding (oude bedoeking) 124x89cm. Cond.: G

Dirk Peter van Lokhorst
Startprijs 3.500 EUR

Dirk Peter van Lokhorst '75, olieverf op linnen, ossenspannen met figuren 66x36cm. Cond.: R

Evert Moll
Startprijs 3.250 EUR

Evert Moll (1878 Den Haag - 1955), olieverf op linnen, Rotterdamse haven met driemaster "De Viking" 60x80cm. Cond.: U

A. Verhoesen
Startprijs 2.750 EUR

Albertus Verhoesen (Utrecht 1806 - 1881), olieverf op linnen, "Paardestal van de cavalerie" gedateerd 1863. Voorstellend 3 paarden met kippen, hond en cavalerist. Zeldzame voorstelling 45x34cm. Cond.:...

Miralles.
Startprijs 2.500 EUR

Fransico Miralles(1848 Valencia-1901), olieverf op linnen. Genre; schilder van portretten. Bekende Spaanse impressionist(diverse prijzen ontvangen). 29,5x40cm. Cond.: U

Carel Jacobus Behr
Startprijs 2.500 EUR

Carel Jacobus Behr (Den Haag 1812 - 1895 Den Haag) (Diverse musea), olieverf op linnen, portret van een heer 1853 (statieportret) 82x104cm. Cond.: U

Evert Moll, havengezicht
Startprijs 2.400 EUR

Evert Moll (1887 Voorburg - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Maashaven Rotterdam, 40x50cm. Cond.: G

C.E. Ahrendts
Startprijs 2.250 EUR

Carl Eduard Ahrends (1822 - 1898 Den Haag), olieverf op paneel, wintergezicht met schaatsers 21x16cm. Cond.: G

Kenneth MacKenzie, boerenerf
Startprijs 2.000 EUR

Kenneth MacKenzie (1884 - 1899 United Kingdom), olieverf op linnen, Engels landschap met boerenhoeve, ganzen en eenden 103x61cm. Cond.: G

Frederik Jacobus du Chattel, zomer
Resultaat: 2.000 EUR

Fredericus Jacobus van Rossum Du Chattel (Leiden 1856 - 1917 Yokohama), olieverf op linnen, langs de Vecht 55x40cm. (Diverse musea) Cond.: G

M. de Jongere
Startprijs 2.000 EUR

Marinus de Jongere (Drulman) (1912 Amsterdam - Rotterdam), olieverf op linnen, Rotterdamse haven met sleepboot 50x80cm. Cond.: U

Delfgaauw
Startprijs 1.750 EUR

Gerardus Johannes Delfgaauw (1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands poldergezicht 55x64cm. Cond.: G

Adriaan M. Geijp, schaapherder
Startprijs 1.550 EUR

Adriaan Marinus Geijp (Middelburg 1885 - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, schaapherder met schapen 50x70cm. Cond.: G

Evert Moll, avondstemming
Startprijs 1.550 EUR

Evert Moll (1887 Voorburg - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, avondstemming in Vorde 34x25cm. Cond.: G

Schilderij, W. Dommersen
Startprijs 1.500 EUR

William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, kerk met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, W. Dommersen
Startprijs 1.500 EUR

William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, molen met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G

H.J. v.d. Weele
Startprijs 1.500 EUR

Herman Johannes van der Weele (Middelburg 1852 - 1930 Den Haag) (toegeschreven aan), olieverf op linnen, herderin met schapen 60x80cm. Cond.: R

Ongesigneerd, paarden bij hoefsmid
Startprijs 1.350 EUR

Ongesigneerd Duitse school, begin 20e eeuw, olieverf op linnen, paarden bij hoefsmid met figuren (beschadigd). 126x98cm. Cond.: M

Hermanus Charles Christiaan Bogman
Startprijs 1.250 EUR

Hermanus Charles Christiaan Bogman (Den Haag 1861 - 1921), olieverf op linnen, landschap met koeien 40x60cm. Cond.: G

Abraham Segaar, wintergezicht
Startprijs 1.250 EUR

Abraham Segaar (Leiden 1888 - 1962), olieverf op linnen, wintergezicht 100x80cm. Cond.: G

Fedor van Kregten
Startprijs 1.200 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, schapen bij avond 97x25cm. Cond.: R

Pinot, naakt
Startprijs 1.200 EUR

Alber Pinot (1875 - 1962 België), olieverf op paneel, staand vrouwelijk naakt 20x29cm. Cond.: U