Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren servies
Startprijs 2.500 EUR

Schitterend antiek 4-delig Frans zilveren servies 19e eeuws, zeer mooi bewerkt. 925/000 2.309gr.(654gr.+780gr.+608gr.+267gr.) Hoogte kan: 22cm. Cond.: U

Zilveren kraankan
Startprijs 1.100 EUR

Kapitale grote zwaar zilveren kraantjeskan rustend op 3 sjieke pootjes. 835/000 1.127gr. (incl. houten voetjes en handvat) H.:35cm. Cond.: U

Ajour gezaagde broodmand
Startprijs 950 EUR

Reusachtig groot ajour gezaagde Hollands zilveren broodmand voorzien van een sjiek parelrandje aan de boven- en onderrand. (rand iets beschadigd). Maker: Kempen begeer & Vos 1920. Den Bosch, Voorschot...

Zilveren servies
Startprijs 900 EUR

Schitterend 4-delig Engels servies Sheffield 1958 van de maker M & W. Mooi strak model 925/000 1431gr. (653gr. + 478gr. + 300gr.) Cond.: U

Zilveren dienblad
Startprijs 800 EUR

Mooie Art-Deco zilveren dienblad , handvaten met bloemmotieven 835/000 906gr. 41,5x27cm. Cond.: U

Zilveren hengselmand
Startprijs 775 EUR

Kapitale grote zwaar zilveren hengselmand. Mooi uitgezaagd, met parelrand rustend op een mooie strakke voet 925/000 766gr. 32,5x20x13,5cm. Cond.: U

2 Zilveren kandelaars
Resultaat: 1.000 EUR

Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U

Zilveren eiersetje
Startprijs 750 EUR

Zilveren eiersetje, waaronder 6 eierdophouders staand op een schitterend uitgezaagde houder rustend op 3 leeuwenpootjes met een handgreep. 925/000 795gr. 23xø16cm. Cond.: U

Zilveren azijnstel
Startprijs 725 EUR

Schitterend mooi antiek zilveren olie/azijnstel, Kempen & Zonen, Fam. J.M. van Voorschoten 1858-1924, 835/000 300gr. H.: 30cm. Cond.: G

Zilveren broodmand
Startprijs 700 EUR

Mooi uitgezaagde zilveren broodmand 925/000 302gr. 32x21,5x5,5cm. Cond.: U

Zilveren koffiekan
Startprijs 700 EUR

Mooi zwaar antieke zilveren koffiekan. Mooi bewerkt en gegraveerd (Maker H.S.). Rustend op 4 sierlijke pootjes 835/000 724gr. 25x22cm. Cond.: U

Zilveren theeservies
Resultaat: 675 EUR

Schitterend mooi 3-delig Engels zilveren theeservies rustend op 4 bolpootjes. Sheffield 1951 925/000 1.133gr. (682gr.+451gr.), Lengte Theepot: 27,5cm. Cond.: U

3-Delig zilveren servies
Startprijs 600 EUR

Schitterend 3-delig Hollands zilveren theeservies 1921. Maker: begeer C.L.J. utrecht 925/000 570gr. Kannetje: 13cm. Cond.: U

Zilveren theelicht
Resultaat: 800 EUR

Robuust zwaar zilveren theelicht rustend op 3 zwanenpoten. 925/000 691gr. 12x14cm. Cond.: U

Zilveren theeservies
Startprijs 575 EUR

Prachtig 3-delig Engels servies, Sheffield 1905. Scharnierend deksel (ingezonken), Queen-Anne stijl 925/000 845gr. Cond.: U

Zilveren theeservies
Startprijs 575 EUR

Mooi strak model zwaar Engels 3-delig theeservies rustend op 4 bolpootjes 1937 Chester 925/000 840gr. (508gr.+296gr.) Theepot: 27cm. Cond.: U

Zilveren broodmand
Startprijs 550 EUR

Mooi Hollands zilveren ajour gezaagde broodmand met parelrandje. Maker: Van Kempen & Begeer 835/000 350gr. 8x26,5x19,5cm. Cond.: U

2 Zilveren kandelaars
Startprijs 550 EUR

Set zilveren kandelaars, mooi getrommeld 925/000 628gr. 11,5x21cm. Cond.: U

Zilveren
Resultaat: 1.200 EUR

Antiek Hollands zilveren chatelaine met naaldenkoker, breinaaldenschede en schaar. Zeer mooi verzamelobject 19e eeuws. 835/000 151gr. Cond.: G

Kralentas met zilv. beugel + haak
Startprijs 550 EUR

Schitterende grote zware Hollands zilveren papegaai beugeltas met zilveren gordelhaak 835/000 330gr. 17cm. Cond.: G

Zilveren dienschaal
Resultaat: 475 EUR

Zwaar zilveren mooi bewerkte en uitgezaagde dienschaal rustend op 4 sjieke pootjes. Mooi bewerkte handgrepen. 925/000 640gr. 38x20,5x7cm. Cond.: U

Tas met zilveren beugel
Startprijs 500 EUR

Mooie zware Hollands antieke zilveren beugeltas met zilveren haak. Schitterend bewerkt en uitgezaagd 835/000 300gr. 16cm. Cond.: G

Zilveren nootmuskaatrasp
Startprijs 500 EUR

Hollands zilveren nootmuskaatrasp met schep. 1925 Voorschoten. 835/000 59gr. 7xø2,5x12cm. Cond.: U

Zilveren dienblad
Resultaat: 675 EUR

Strak zilveren Hollands dienblad. Maker: Van Kempen 1960. 925/000 1400gr. 43x32cm. Cond.: U