Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Italiaanse commode
Startprijs 2.000 EUR

Italiaanse commodeca. 1950-1960 meermaals gebogen en gebombeerd. Opgelegd met noten- en wortelnoten fineer. Inlegwerk aan de zijkanten, front met figuren. Fineerdikte 0,5 tot 2mm. Zeldzaam meubel van ...

Scheepskist 1720
Startprijs 2.000 EUR

Antieke zware ijzeren scheepskist ca. 1720 met origineel slotenwerk en sleutel. Houten voet is van latere datum 52x63x34cm. Cond.: U

Hollandse secretaire 1810
Startprijs 2.000 EUR

Hollandse secretaire ca. 1810 met massief aangeborste deurpanelen. Inlegwerk van verschillende vruchtenhoutsoorten. Interieur met vele laadjes 150x101x46cm.

Commode ca. 1880
Startprijs 1.500 EUR

Franse Lodewijkstijl commode ca. 1850. Opgelegd met wortelnoten fineer, schitterend in patroon verlegd. gerestaureerd en gepolitoerd. Taxatiewaarde € 4.500,00 102x130x60cm.

Commode barokstijl
Startprijs 1.500 EUR

Duitse barokstijl commode ca. 1980. Dubbelgebogen front met bandelwerk inlegwerk. Handgepolitoerd. gerestaureerd 80x105x55cm. Cond.: G

4 Stoelen, Verner Panton chairs
Startprijs 1.400 EUR

4 Stoelen uit de eerste serie van Verner Panton chairs. Van de Amerikaanse firma Herman Miller Collections. 1967-1968. In 1969 gekocht bij Metz en Co. in Amsterdam. Stoelen zijn gemaakt van kunststof....

17e Eeuwse bolpoottafel
Startprijs 1.300 EUR

17e Eeuwse bolpoottafel uit de grensstreek Nederland-Duitsland. Eikenhout met vurenhout (blad is nieuw) 113x90x81cm. Cond.: G

Hangeknoopt tapijt
Startprijs 1.250 EUR

Hangeknoopt oosters tapijt Kashmar Iran 400x300cm.

Eikenhouten kuifkabinet
Startprijs 1.250 EUR

Hollands eikenhouten kuifkabinet ca. 1880 met uitgewerkte kuif. Deuren zijn geacolleerd, binnen met 5 laden. Onder heeft het kabinet 3 grote lades 252x168x48cm. Cond.: G

Hollandse Renaissansce kast
Resultaat: 700 EUR

Hollandse 18e eeuwse renaissance kast van massief eiken. Zijkant met 6 strakke panelen. Voorkant met 12 gestoken prisma vormige panelen met snijwerk. Afgezet met ebbenhout 192x185x67cm. Cond.: G

Miniatuur kabinet
Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzaam Hollands miniatuur kabinetje ca,1820, mahoniehout fineer op eiken, achter de deurtjes vele laden, compleet handbeschilderd in schildpad look met goudkleurige lijstwerken. Bovenop een klepje m...

Engelse baroksecretaire
Startprijs 1.000 EUR

Engelse orgelgebogen baroksecretaire anno 1780 van iepenhout. Snijwerk van latere datum. Interieur met vele vakken en laadjes 105x106x50cm.

Eikenhouten kabinet
Startprijs 800 EUR

Hollands massief eiken kabinet ca. 1800 met dubbelgebogen kap (met kroontje) en oplopende deuren. Binnenwerk met schappen en 5 lades. Geheel met origineel bronzen beslag met guirlandes 240x156x56cm. C...

Porseleinkast, klein model
Startprijs 800 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten porseleinkast met dubbelgebogen kap en oplopende deur. 2 Deuren met aangeborste panelen. Boven drie-zijdig glas met roedeverdeling. 3 Ruitjes met barst Cond.: G

Eiken 18e eeuwse Louis Seize kast
Resultaat: 742 EUR

Duitse massief eiken 18e eeuwse Louis Seize kast, Kap versierd met guirlandes en rillen. Deuren met gerilde panelen en guirlandes. Alles staand op originele Louis Seize poten. Binnen met origineel opb...

Hollands eiken kabinet ca. 1800
Startprijs 800 EUR

Hollands eiken kabinet ca. 1800 Louis Quinze. gekapituneerde kap met getoogde deuren en originele rugwand maar met een plaat versteveigd. Zijkant moet gerestaureerd worden 242x173x58cm. Cond.: R.

Eiken kabinetkast
Resultaat: 800 EUR

Engels eikenhouten kabinetkast ca. 1820 met gepaneelde deuren en origineel beslag. Binnen met vakverdeling. Kast heeft een prachtige patina 124x121x36cm. Cond.: G

Eiken tweedeurs kast 1820
Resultaat: 800 EUR

Massief eikenhouten Duitse tweedeurskast ca. 1820 met schuine hoeken. Onder met 1 lade. Deuren en zijkanten met geborste panelen, kast is geheel demonteerbaar 192x183x73cm. Cond.: G

Kruisvoet kabinet
Startprijs 800 EUR

Eikenhouten kruisvoet kabinet 1e helft 19e eeuw. Hollands in originele staat met mooie patina. 160x180x54cm. Cond.: G

Duitse barok secretaire
Resultaat: 900 EUR

Duitse baroksecretaire ca. 1780 van vurenhout, orgelgebogen. Boven- en onderstuk met smeedijzeren handgrepen. Bovenstuk met ossekop. Binnenwerk met 8 lades trapgewijs. Alles met originele sloten 211x1...

Eiken tweedeurs kast 1810
Resultaat: 750 EUR

Massief eikenhouten Duitse biedermeier kast ca. 1810 met twee gepaneelde deuren. Onderkant met ruitvorimge decoratie 187x158x63cm. Cond.: G

Engels kabinet
Startprijs 750 EUR

Engels eikenhouten kabinetkast ca. 1820. onderkant met 4 laden, boven 2 deuren met geribte lijsten. geheel origineel 194x122x51cm.

Notenhouten Franse buffetkast
Resultaat: 800 EUR

Grote bijzondere notenhouten buffetkast ca. 1880 met prachtig snijwerk, zuilen, kapitellen en lijstwerk. Zwaar uitgevoerd met 7 gebeeldhouwde koppen. Vermoedelijk Zuid-Holland/België. In zeer goede st...

Hollands miniatuur porseleinkastje
Startprijs 700 EUR

Hollands miniatuur porseleinkastje van notenfineer op eiken ca. 1900. Naar 18e eeuws model met origineel beslag 92x57x19cm. Cond.: G