Schitterend antiek 4-delig Frans zilveren servies 19e eeuws, zeer mooi bewerkt. 925/000 2.309gr.(654gr.+780gr.+608gr.+267gr.) Hoogte kan: 22cm. Cond.: U
Evert Moll (1887 Voorburg - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Maashaven Rotterdam, 40x50cm. Cond.: G
Steekcreolen GG750/000, voorkant,en achterkant binnen, bezet met 172 briljanten 3.44ct.,W/SI,Ø55mm.,11.6gr.
Zuidzee Tahiti parel collier sluiting WG 750/000 verwerkt in een parel, 42 zeer fijne Tahiti parels en goudkleurige Zuidzee parels, 10.5-11.5 mm. L.45 cm.
Grote mysterieuze klok van composiet , gesigneerd Auguste Moreau (Parijs 1834 - 1917 Frankrijk), groot compositie beeld met mooie patina, "Enfant Victorieux" 85x33x37cm. Cond.: G
2 Duelleerpistolen met notenhouten greep ca. 1850. Tirieux Besson, Frans gemerkt B.C. 48cm.
Carl Eduard Ahrends (1822 - 1898 Den Haag), olieverf op paneel, wintergezicht met schaatsers 21x16cm. Cond.: G
Zuidzee parel collier met 2 sluitingen WG 750/000 verwerkt in een parel,38 zeer fijne Zuidzee parels 10.5-15.5 mm., L44 cm.
Italiaanse commodeca. 1950-1960 meermaals gebogen en gebombeerd. Opgelegd met noten- en wortelnoten fineer. Inlegwerk aan de zijkanten, front met figuren. Fineerdikte 0,5 tot 2mm. Zeldzaam meubel van ...
Antieke zware ijzeren scheepskist ca. 1720 met origineel slotenwerk en sleutel. Houten voet is van latere datum 52x63x34cm. Cond.: U
Vuurvergulde Franse pendule gedragen op 4 kogelvormige pootjes. Orpheus op het uurwerk leunend. rechter zijkant met anker en hoorn. Goedlopend uurwerk H.: 36cm.
Amerikaans Winchester kaliber 12 geweer 19e eeuw. Gegraveerd R.W.A.O. met mahonie kolf in uitstekende staat. Winchester repeating Arms Co. New Haven Conn. USA. 125x19x3,5cm. Cond.: U
Hollandse secretaire ca. 1810 met massief aangeborste deurpanelen. Inlegwerk van verschillende vruchtenhoutsoorten. Interieur met vele laadjes 150x101x46cm.
Kenneth MacKenzie (1884 - 1899 United Kingdom), olieverf op linnen, Engels landschap met boerenhoeve, ganzen en eenden 103x61cm. Cond.: G
Fredericus Jacobus van Rossum Du Chattel (Leiden 1856 - 1917 Yokohama), olieverf op linnen, langs de Vecht 55x40cm. (Diverse musea) Cond.: G
Marinus de Jongere (Drulman) (1912 Amsterdam - Rotterdam), olieverf op linnen, Rotterdamse haven met sleepboot 50x80cm. Cond.: U
Torenuurwerk 19e eeuw (R Charter Royal Exchange London) geheel staand op eiken bok. Klok loopt, slagwerk incompleet, gietijzeren wijzerplaat. Uurwerk met loden schijfgewichten 203x110x48cm. Cond.: G
Kapitaal Schwarzwald klokkenstel van groot formaat met zijstukken. Geëboniseerd hout met met bijzonder snijwerk van vogels, eikebladeren en een vos. Uurwerk is in tact. Klok is 64x52x29cm. Zijstukken ...
Ring WG 750/000 bezet met een toermalijncabochon 12.35ct.en 17 briljanten 0.22ct.W/SI, Ø56 (open)37.4 gr.Zeer bijzonder mooi gemaakt.
Stel bronzen steigerende paarden gesigneerd Cousto ca. 1890. Franse kunstenaar van beduidende naam.
Franse pendule 1855 met gezwarte kast en vuurvergulde ornamenten, pookjes en ballustrade. 1 Knop bovenop mist 53,5x30x15cm. Cond.: G
Hippolyte Francois Moreau (Dyon 1832 - 1927 Neuilly-sur-Seine) woonde en werkte voornamelijk in Parijs (musea o.a. Chambery Dijon). Diane met pijl en boog op draaisokkel 70,5x31x34cm. Cond.: G
Paris Bebe, geleed lijf, "Jodin". Rariteit!. Boven 6 tanden, blauw-grijze ogen en open vingers. Originele kleertjes met lang donker haar. Stempel op het lichaam.bakfout achter