Ongesigneerd begin 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands winterlandschap 33x23cm. Cond.: G
Paul Burgers begin 20e eeuw, olieverf op linnen, kippen voor een oud huis 30x40cm. Cond.: G
2 Aquarellen in lijst. Zomer en winter. Gesigneerd A.M. / 82 18x13cm. En een etsje met een riviergezicht 6x7cm.
Albertus Verhoesen (Utrecht 1806 - 1881 Utrecht), olieverf op paneel, haan met kippen en kuikens 21,6x27cm. Cond.: G
Armband zilver 835, waaraan vast een ring Ø50, Geheel bezet met 3 x turkoois.
Twee antieke Engelse plate vaasjes va. 1900 (E.P.N.S.) 17xø8,5cm. Cond.: G
Zilveren ketting 925, met een bergkristal waarop zilver montuur met adelaar en een ametist